Oceľové haly

Aktuality

 • Vybrané dokončené haly v novembri

  2017-12-04 V novembri sme dokončili objekt tvorený halou a prístreškom v Dolnom Kubíne pre medzinárodného dodávateľa komponentov pre automobilový priemysel.
  Viac...
 • Vybrané dokončené haly v októbri

  2017-11-06 V októbri sme okrem iných dokončili skladovú halu v Bratislave pre spoločnosť Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. a skladovú halu v obci Čab pre nitriansku stavebnú spoločnosť EKOMONT.
  Viac...
 • Kľúčovú úlohu začínajú aj v poľnohospodárstve čoraz viac hrať moderné technológie a inovatívne postupy

  2017-10-23 Poľnohospodárstvo stojí a padá s európskymi i národnými dotáciami, dotačnú politiku však poľnohospodári môžu len ťažko predvídať. Napriek tomu majú v rukách nástroje k rastu produktivity a znižovaniu prevádzkových nákladov vo svojich podnikoch. Kľúčovú úlohu v tejto oblasti zohrávajú moderné technológie a inovatívne postupy. Tie sa dnes uplatňujú aj pri riešení halových priestorov pre živočíšnu i rastlinnú výrobu.
  Viac...
 • Hala LLENTAB úspešne odoláva už 30 rokov drsnému podnebiu v Severnom mori

  2017-09-29 Gosta Sandberg je švédsky rybár, ktorý pred 30 rokmi lovil ryby so svojou loďou Atlantic v Severnom mori neďaleko mesta Kungshamn.
  Viac...
 • Impozantná hala so skvelým múzeom džuboxov a flipperov v obci Hate pri Znojme privítala prvých návštevníkov

  2017-09-25 Veľká žltá hala LLENTAB sa nachádza v nákupnom a zábavnom centre Excalibur City v obci Hate pri Znojme a širokej verejnosti sa prvý krát otvorila v sobotu 9. septembra 2017 ako Terra Technica alebo "Jukebox & Pinball Time Travel Museum". Ako jeden z dodávateľov boli predstavitelia firmy LLENTAB pozvaní na tlačovú konferenciu a spoločenský večer, ktorý sa uskutočnil dva dny pred otvorením, tj. vo štvrtok 7. septembra. Rakúsky podnikateľ, majiteľ múzea a centra Excalibur City pán Ronald Seunig tu osobne predstavili novinárom a hosťom večera koncept múzea a jeho hlavné atrakcie.
  Viac...
 • Švédska futbalová hala LLENTAB môže byť inšpiráciou aj pre nás

  2017-09-15 Nová futbalová hala v športovom areáli v švédskom meste Sollentuna, ktorú LLENTAB postavil v prvej polovici tohto roka, sa čoskoro otvorí. Aby sa futbalisti miestneho futbalového klubu Sollentuna FK mohli venovať tréningu aj v drsných severských podmienkach, investovala miestna samospráva do výstavby haly, do ktorej sa zmestí futbalové ihrisko regulárnych rozmerov.
  Viac...
 • Vybrané dokončené haly v auguste

  2017-09-01 V auguste sme okrem iných dokončili aj skladovú halu pre výrobcu hliníkových profilov v okrese Galanta.
  Viac...
 • Aj na Ukrajine sa oceľovým halám LLENTAB dobre darí

  2017-08-07 V roku 1987 otvoril LLENTAB svoju prvú pobočku mimo Švédska v Bergene v Nórsku. Nasledovali pobočky v Poľsku, Nemecku, Českej republike, Dánsku, Ukrajine a na Slovensku. V súčasnosti pôsobí skupina LLENTAB v ôsmich európskych krajinách. Všetky dcérske spoločnosti sú súčasťou rodiny LLENTAB, majú rovnaké hodnoty a pracujú na spoločnom cieli, a to byť prvou voľbou klienta pri výbere dodávateľa oceľovej sály. To platí aj pre spoločnosť LLENTAB Ukrajina, ktorá pôsobí na ukrajinskom trhu od roku 2006.
  Viac...

Strana: 1 | 2 | 3 | 4 | 5