Oceľové haly

Produkty/oceľové stavby

Products
V rámci našich štandardných riešení dodávame oceľové stavby na mnoho rôznych účelov.

Naše služby zahrňajú 40-ročné skúsenosti

Spoločnosť LLENTAB vyrába viacúčelové oceľové budovy už 40 rokov. Skúsenosti, ktoré sme za tieto roky získali, sú teraz pevnou súčasťou našich produktov. Vďaka nášmu racionálnemu konštrukčnému procesu dokážeme dodať špeciálne navrhnuté riešenia a zachovať pritom efektívnosť nákladov i vysokú kvalitu.

Profitujte z nášho know-how a našich schopností

Spolupráca so spoločnosťou LLENTAB vám ponúka veľa výhod. Popri všetkých našich zdrojoch a možnostiach v plánovaní, výrobe a montáži môžeme naše stavby vyrobiť aj na objednávku. Všetky časti stavby sú predpripravené v našich moderných a efektívnych výrobných podnikoch po celej Európe. Montáž zvyčajne prebieha priamo na mieste stavby a vďaka tomu zaberá doprava podstatne menší podiel než tomu býva pri bežnejších typoch stavieb.

Oceľové stavby

V poslednej dobe realizujeme aj väčšie stavby, niektoré naozaj veľké. Naše štandardné oceľové haly možno dodať v rôznych prevedeniach, od malých neizolovaných skladových hál po zložitejšie priemyselné a logistické budovy. Môžu byť navrhnuté s plochou alebo sedlovou strechou so sklonom 4, 7, 11, 17 a 21 stupňov. Šírka bez vnútorných stĺpov môže dosahovať až 65 metrov. Širšie haly sú vybavené vnútornými stĺpmi. Vďaka širokému výberu doplnkov: vrátam, dverám, oknám, farebným kombináciám a dizajnu stenových a strešných materiálov môžu byť naše štandardné oceľové budovy vytvorené tak, aby spĺňali všetky požiadavky našich zákazníkov.

Products _2
Našu koncepciu rozvíjame už mnoho rokov. Na obrázku máte možnosť vidieť časť oceľovej stavby počas prepravy na stavenisko.

Montáž

Pre montáž je možné zvoliť mnoho metód, od prefabrikovaných a zmontovaných dielov v našej výrobe po celkovú montáž  nami dodaných komponentov na mieste stavby. Strešný väzník je usadený na mieste, čím sa zníži objem dopravy v porovnaní s ostatnými bežnejšími typmi stavieb. Konštrukciu možno postaviť obvyklými spôsobmi s použitím žeriava alebo možno aplikovať našu unikátnu metódu stavby pomocou hydraulickej montáže.

Základy

Zvyčajne sa jedná o betónovú dosku s vystuženými okrajmi, kde netreba zabudovanie kotviacich prvkov. Rovnako je možné použiť betónové bloky alebo sokle.
Pre ďalšie informácie o možných variáciách budov, doplnkov a základov kontaktujte našich obchodných zástupcov. Naľavo v menu nájdete viac informácií, ako
technické údaje, rôzne kategórie bežne ponúkaných produktov a databázu referenčných projektov.