Počas letných mesiacov sme v Revúcej montovali pre investora Herman Slovakia Production, s. r. o. novú halu. Táto stavba nadviazala na našu úspešnú spoluprácu z predošlého roka, kedy sme pre firmu Herman Slovakia Production v krátkom čase dokončili prístavbu pre sklad a výrobu.

SK000554 HERMAN, výrobná hala, Revúca

Objednávateľom novej izolovanej skladovej haly bola stavebná spoločnosť ADVIS, s. r. o. z Revúcej, investorom bola spoločnosť Herman Slovakia Production, s. r. o. z Košíc.

Nová skladová hala má pôdorys 24,7 x 60,2 m a jej vnútorná výška je 7,5 m.

Konštrukcia LLENTAB S7HR má sedlovú strechu so sklonom 7 °, strešný plášť LLENTAB typ 2LF je tepelne izolovaný 250 mm vrstvou fúkanej minerálnej vlny v podhľade. Obvodový plášť LLENTAB typ 7 tvoria horizontálne uložené sendvičové panely (izolácia 100 mm PIR).

Súčasťou haly je aj vstavané podlažie s užitočným zaťažením 350 kg / m2 na ploche 11,6 x 12,0 m a dvojramenné schodisko.

Hala má prístrešok upevnený na tiahlach, jeho dĺžka je 60 m a výška spodnej hrany 4,2 m.

SK000554_HERMAN_20220719_154050

Firma Herman Slovakia Production, s. r. o. bola založená v roku 1992 a v začiatkoch sa orientovala na predaj elektronických súčiastok, digitálnych multimetrov a predaj, montáž a servis občianskych rádiostaníc. Zmena orientácie na stavebný a strojársky sektor nastala neskôr. Od roku 2015 firma vyrába vlastné rezné a brúsne nástroje.

Posledné roky so sebou priniesli automatizáciu a robotizáciu výroby a zavádzanie smart technológií. V roku 2020 spustila Herman Slovakia Production, s. r. o prvú plne automatickú robotizovanú výrobnú linku a v tomto trende chce naďalej pokračovať. Súčasne s tým investuje do výstavby nových objektov vo svojom areáli v Revúcej.

Ďalšie dokončené projekty v predošlých mesiacoch nájdete tu.