Staviame oceľové haly pre rôzne použitia – aj taký slogan nájdete na našich webových stránkach. A jeho pravdivosť dokladujú aj nové haly LLENTAB, ktoré začali na Slovensku vyrastať od novembra 2018. Slovensku je v súčasnosti nielen križovatkou uprostred Európy, ale tiež silnou výrobnou základňou nášho kontinentu. A výrobe sa v našich halách darí – svedčia o tom ostatne aj nové výrobné haly, ktoré staviame od novembra napríklad v Svätom Jure, Dolných Plachtinciach alebo v Košeci.

SK0304 – BADINSKY

Pre podnikateľa v obore servis, oprava a údržba motorových vozidiel sme v Svätom Jure začali stavať novú servisnú a výrobnú halu. Hala má šírku 11,7 m a dĺžku 19,6 m, svetlá výška je 8 m. Súčasťou predmetu diela je tiež príprava pre uloženie nosníka žeriavovej dráhy s nosnosťou 5 ton. Na streche a stenách je oceľový pozinkovaný trapézový plech, strecha aj opláštenie je tepelne izolované minerálnou vlnou – 200 mm u strechy a 150 mm u opláštenia stien.

SK0292 – LAVENIRE

Pre firmu LAVENIRE s.r.o. z Dolných Plachtiniec sme navrhli a v novembri začali stavať novú výrobnú halu. Spoločnosť vyrába drevené, drevo-hliníkové a hliníkové eurookná a medzi zákazníkmi je známa svojim dôrazom na vysokú kvalitu a maximálnu zákaznícku spokojnosť. Nová výrobná hala má štvorcový pôdorys o rozmeroch 37,2 x 37 m, svetlá výška sú 4 m. Strešné aj stenové opláštenie je tepelne izolované, povrch haly tvorí oceľový trapézový plech. Súčasťou opláštenia sú otvory pre vráta a dvere, príjemné osvetlenie interiéru zaistí viac ako dvadsať okien o rozmeroch 2 x 0,9 m (2 ks), 2 x 1,5 m (6 ks), 4 x 1,5 m (13 ks) a 4 x 0,9 m (1 ks).

SK0276 – SLOVZINK KOSECA

Ďalší z našich zákazníkov, spoločnosť SlovZink, a.s. so sídlom v Bratislave a výrobným areálom v obci Košeca (okres Ilava), podniká vo výrobe a predaji zinkovej beloby a náterových lakov pre gumárensky, sklársky, keramický priemysel. Nová hala o veľkosti 15 x 33 m a pultovou strechou je v hrebeni a štítových stenách napojená na existujúce stavby. Súčasťou predmetu diela je príprava pre uloženie nosníka žeriavovej dráhy s nosnosťou 5 ton. Obvodový plášť tvoria vertikálne kladené sendvičové panely, stĺpy sú kapotované estetickým krytým plechom. Steny aj strop sú presvetlené trapézovým laminátom, na streche pochôdznym. Požiarna odolnosť obvodových stĺpov je R60.

LLENTAB aktuality - Ake oceľové haly sme začali stavať v novembri 2018?