>, Skladové haly>Projekty dokončené v decembri 2015

Projekty dokončené v decembri 2015

LLENTAB Slovakia, spol. s r. o., dokončil v decembri 2015 izolovanú skladovú halu pre spoločnosť GLASSPORT, poľnohospodárskú halu v Chotíne a skladovú halu pre Kremnickú banskú spoločnosť.

SK0148 Glassport

LLENTAB Slovakia, spol. s r. o., dokončil izolovanú skladovú halu pre spoločnosť GLASSPORT, s. r. o., s rozmermi 12,3 × 42,7 m. Výška haly je 6 m. Je to prístavba k existujúcej murovanej stavbe v Trnave. Zaujímavosťou je, že táto hala je bez vrát, dverí, okien, keďže vstup je z existujúcej budovy. Spoločnosť GLASSPORT, s. r. o., je dodávateľ bezpečnostného skla a zasklievacích systémov pre všetky typy koľajových vozidiel, pre vozidlá osobnej a nákladnej cestnej dopravy,  stavebné a poľnohospodárske stroje a špeciálnu manipulačnú techniku.

SK0163 Fazekas

Ďalšou dokončenou halou je štandardná poľnohospodárska hala v Chotíne s rozmermi 25,8 × 61 × 6 m (š × d × v). Hala slúži ako sklad obilia.

SK0156 KBS

Pre Kremnickú banskú spoločnosť, s. r. o., sme v Kremnici zrealizovali neizolovanú skladovú halu s rozmermi 12 × 60,1 × 4,5 (š × d × v). Opäť ide o prístavbu k pôvodnej hale. Kremnická banská spoločnosť, s. r. o., sa zaoberá ťažbou bentonitu a vyrába z neho podstielky pre mačky.

15. februára 2016|
Táto webstránka používa cookies. Viac informácií Súhlasím