Tri sklady nerezového materiálu staviame od apríla v Novom Meste nad Váhom, novú servisnú a výrobnú halu sme začali realizovať aj vo Svätom Jure.

SK0269 Nerezové materiály

Objednávateľom troch skladov nerezového materiálu v Novom Meste nad Váhom je spoločnosť NEREZOVE MATERIALY s.r.o. s pobočkami v Českej republike a na Slovensku. Pre dodávky po celej ČR a SK je zriadený centrálny sklad v Uherskom Hradišti, kde už naši kolegovia z pražskej centrály tiež stavali oceľové konštrukcie LLENTAB. Pre rýchlejšiu obsluhu zákazníkov na Slovensku firma zriadila sklad v Novom Meste nad Váhom a v Košiciach. A práve v Novom Meste nad Váhom vyrastú hneď tri nové objekty. Skladová hala 1 má veľkosť 33,5 x 63 m (šírka x dĺžka) a svetlú vnútornú výšku 7 m. Skladová hala 2 má pôdorys 44,1 x 64,2 m a svetlú vnútornú výšku 7,2 m. Obidve haly majú sedlovú strechu a sklon 4 °. Tretia skladová hala má veľkosť 18,8 x 20,9 m a svetlú vnútornú výšku 7,2 m. Strecha tejto haly je pultová, sklon je rovnaký ako u prvých dvoch hál – 4 °. Všetky tri haly majú rovnaké opláštenie strechy a stien. Skladbu strešného plášťa tvoria vždy dve vrstvy trapézového plechu, dištančné profily, tepelná izolácia (hrúbka izolácie je 250 mm) a parozábrana. U stien je použité izolované opláštenie LLENTAB typ 4F, tvorené z oboch strán zvislo kladeným galvanizovaným farebným oceľovým plechom. Medzi nimi je minerálna vlna o hrúbke  250mm, galvanizovaný Z profil, prerušenie tepelného mostu drevom a parozábrana z PE fólie 0.2mm.

SK0304 – Badinský

Pre podnikateľa v obore servis, oprava a údržba motorových vozidiel sme v Svätom Jure začali stavať novú servisnú a výrobnú halu. Hala má šírku 11,7 m a dĺžku 19,6 m, svetlá výška je 8 m. Súčasťou predmetu diela je tiež príprava pre uloženie nosníka žeriavovej dráhy s nosnosťou 5 ton. Na streche a stenách je oceľový pozinkovaný trapézový plech, strecha aj opláštenie je tepelne izolované minerálnou vlnou – 200 mm u strechy a 150 mm u opláštenia stien.