Dodávame viac ako oceľové haly

LLENTAB Group navrhuje, vyrába a ponúka na trh multifunkčné oceľové haly pre najrôznejšie  odvetvia a najrôznejšie účely. Oceľové haly LLENTAB sú  všeobecne uznávané pre efektívnu konštrukciu, vysokú kvalitu a prispôsobivosť potrebám našich zákazníkov. Ponúkame zákazníkom flexibilitu: Povedzte nám svoj sen a my ho zrealizujeme s oceľou. Spolupráca so spoločnosťou LLENTAB vám prináša množstvo výhod. Máte k dispozícii všetky naše zdroje a možnosti pri plánovaní, výrobe a montáži. Naviac môžeme naše budovy plne prispôsobiť vašim požiadavkám. Všetky časti konštrukcie sú vyrábané v našich moderných a efektívnych výrobných jednotkách v Európe.

Čo robí skupinu LLENTAB výnimočnou? Rodinné zázemie, severské prostredie a oceľ.  Náš príbeh začal v roku 1972, v rodine Lindbladovcov. Hodnoty ako kvalita, dôvera, prispôsobivosť a oddanosť  sú našim prirodzeným dedičstvom. Sú zabudované do každého produktu, ktorý dodáme.  Hlavnú úlohu zohralo aj nádherné okolie mesta Bohuslän na švédskom západnom pobreží. Miestne podnebie ovplyvnilo smer, ktorým sa uberala výroba.  Prečítajte si náš príbeh, ako sa z malej stavebnej firmy stala rastúca medzinárodná skupina s dcérskymi spoločnosťami v Nórsku, Poľsku, Nemecku, Českej republike, na Slovensku a na Ukrajine.

Drsné prostredie vyžaduje odolné riešenia

Bohuslän je najzápadnejšou časťou Švédska. Pevnina sa tu stretáva s morom, krajina je skalnatá a drsná. Počasie sa v lete prudko mení z horúceho na chladné, veterné a mokré. Počasie na jeseň a v zime je chladné a zasnežené. Je to krása, aj keď drsná. Ak chcete vyvíjať oceľové konštrukcie, je to to najlepšie prostredie na preverenie ich kvality. Tunajšie životné prostredie ovplyvňuje nás aj naše produkty. Podľa nášho názoru máme najlepšie testovacie podmienky, aké si dokážeme v našom odvetví predstaviť. Vyrobené v Bohusläne, vyrobené na celý život.

Stratégia

Naši zákazníci vám potvrdia, že sme firma, ktorá veci rieši priamo. Neustále vylepšujeme naše podnikanie a firemné procesy.  Napredujeme vlastnou cestou, avšak naša stratégia je jasná a každodenná práca efektívna. Máme guráž mieriť vysoko, zároveň máme dostatočnú pokoru na ceste k svojim cieľom. Našim cieľom je stať sa autoritou na trhu s oceľovými halami. Vieme, že naše silné portfólio produktov, záruka kvality, flexibility a ponuka pestrých služieb nás k tomuto cieľu dovedú.

Spoľahlivosť, dostupnosť, rešpekt, flexibilita sú naši stáli sprievodcovia k udržateľnému rozvoju

LLENTAB sa snaží byť dominujúcim partnerom pre dodávku oceľových budov, strešných nosníkov a sendvičových panelov. To, čo robíme, musí vytvárať hodnotu pre našich zákazníkov, vlastníkov, dodávateľov a zamestnancov. Chceme prispievať k trvalo udržateľnému rozvoju. Naša firemná politika je založená na etických zásadách, osobných hodnotách a udržateľnosti rozvoja.

Naše hodnoty nás vedú k dlhodobému podnikaniu. Náš úspech závisí od našej schopnosti spĺňať požiadavky na kvalitu, bezpečnosť a ohľaduplné správanie k životnému prostrediu pri predaji, plánovaní, navrhovaní, výrobe a dodávaní našich produktov a služieb. Reagujeme na požiadavky našich zákazníkov a robíme všetko preto, aby sme na základe našich skúseností našli pre nich najvhodnejšie riešenia.

Silná medzinárodná pozícia

LLENTAB je silný medzinárodný hráč etablovaný v siedmych krajinách Európy. LLENTAB pôzobí vo Švédsku, Nórsku, Nemecku, Poľsku, Českej republike, na Ukrajine a tiež na Slovensku. Všetky pobočky sú členmi LLENTAB rodiny a zdieľajú rovnaké hodnoty.  Máme spoločný cieľ: Stať sa autoritatívnou značkou pre odvetvie oceľových hál v Európe.