Efektívne a zároveň reprezentatívne administratívne budovy sa so systémom LLENTAB stavajú ľahko

Kancelárie sú potrebné takmer pre každú firmu, spoločnosť. Systém LLENTAB možno využiť pre samostatne stojace administratívne budovy, ale aj pre vstavby do obchodných, výrobných alebo skladových hál. Požiadavky na kancelárie bývajú často náročnejšie – rozloženie, prirodzené denné svetlo, akustika a ďalšie. Náš systém vyhovuje všetkým špecifikám spojeným s kancelárskymi priestormi. Postavili viac ako  100 administratívnych budov na území SR a ČR. Pozrite si naše referencie a inšpirujte sa administratívnymi budovami z už existujúcich projektov.

Príklady využitia hál pre administratívne účely

  • Viacposchodové administratívne budovy

  • Samostatné administratívne haly

  • Administratívne vstavby do výrobných hál

  • Administratívne vstavby do predajných alebo skladových hál

420
zamestnancov
(67 v SR a ČR)
50
rokov skúseností
(z toho 25 rokov v SR a ČR)
100+
dokončených administratívnych hál
v SR a ČR
92
vlastných projektantov
(z toho 26 v SR a ČR)

Prečo si vybrať LLENTAB ako dodávateľa administratívnej budovy alebo inej oceľovej haly?

Spoločnosť LLENTAB ako jediná na slovenskom a českom trhu má pod kontrolou celý proces dodávky oceľových hál od prenesenia prvej predstavy klienta na papier a projektovanie cez výrobu po montáž. Týmto Vám garantuje kvalitu na každom stupni dodávky. Konkrétne ide o prvý kontakt s obchodným zástupcom, ktorý je pridelený podľa regiónu klienta. Následne projekcia. Nadväzuje výroba vo švédskom Kungshamne. Samozrejmosťou je stavba haly prebiehajúca opäť pod vedením certifikovaných technikov.

Korene systému priehradových väzníkov LLENTAB siahajú do mesta Kungshamn, ktoré sa nachádza v kraji Bohuslän na západnom pobreží Švédska. Miestne podnebie formovalo LLENTAB už od založenia v roku 1972. Slnko tu svieti silno a často. Ak však dôjde k zmene, je to zmena dramatická. Nielen, že leje ako z krhly, ale dážď vás bičuje zo všetkých strán. Pridajte si slanú vodu a je jasné, že podnebie vytvorilo podmienky, ktorým sa LLENTAB jednoducho musel postaviť čelom.

Od svojho založenia v roku 1972 spoločnosť LLENTAB už zrealizovala viac ako 10 000 oceľových montovaných hál vo Švédsku, Nórsku, Dánsku, Poľsku, Nemecku, na Ukrajine, v Českej republike a na Slovensku. Z toho bolo viac ako 1 500 projektov realizovaných na Slovensku a v Českej republike.

Haly LLENTAB je možné rozšíriť, zmeniť dispozície, poprípade zmeniť využitie. Konštrukcia haly môže byť stavaná v niekoľkých oddelených etapách a byť tak prispôsobená aktuálnym podmienkam a potrebám. Napr. hala s neizolovaným opláštením môže byť neskôr izolovaná, alebo môže byť dodatočne rozšírená o ďalšiu plochu pristavením ďalších modulov, prípadne môže byť dodatočne rozdelená podľa potreby. Haly LLENTAB je možné aj demontovať a opäť zmontovať na inom mieste.

Ide napríklad o znalosť koróznej agresivity prostredia v závislosti na poľnohospodárskej činnosti, nebezpečenstvo zaťaženia snehom a veterné podmienky podľa miesta výstavby, energetickú náročnosť atď.

Od roku 1972 LLENTAB dokončil viac ako 10 000 hál, aktuálne zamestnáva viac ako 400 zamestnancov a pôsobí na 7 trhoch v Európe.

V prípade demolácie oceľovej haly je možné získanú oceľ recyklovať roztavením v oceliarni a následne znovu použiť pri výrobe novej ocele. Zber ocele na recykláciu je perfektne organizovaný a veľká časť vyrobenej ocele pochádza z odpadovej ocele. Tým sa znižuje dopad na životné prostredie.

LLENTAB uzatvára partnerstvá s renomovanými spoločnosťami z oblasti finančníctva, subvenčnej politiky a pod. Cieľom týchto partnerstiev je snaha získať pre našich zákazníkov výhodnejšie podmienky vo fáze prípravy a realizácie projektu. Hlavné výhody pre klienta sú úspora financií a času, zredukovanie úradných papierovačiek. Vždy prihliadame na možnosti našich klientov.

Výhody oceľových hál LLENTAB

Predstavujeme vám oceľové haly LLENTAB

Prečo má spoločnosť LLENTAB spokojných zákazníkov, ktorí sa opakovane vracajú s novými objednávkami na administratívne haly?

Sme schopní kombinovať požiadavky na kvalitu, rýchlosť výstavby a cenu. Starostlivo počúvame ich potreby počas nášho štandardizovaného 10-krokového LLENTAB procesu realizácie skladovej budovy.  Od prvého stretnutia až po konečné odovzdanie dokončenej budovy. Odovzdanie budovy neznamená koniec spolupráce. Všetky projekty sú navždy v našej databáze. Preto môžeme rýchlo reagovať, keď klienti niečo následne potrebujú – napríklad izolovať budovu alebo vybudovať rozšírenie. S viac ako 10 000 dokončenými projektmi vieme, že dodatočné požiadavky určite prídu.

Naším cieľom je vybudovať nielen dobré dlhodobé vzťahy so zákazníkmi, ale aj výrobu a postupy šetrné k životnému prostrediu. Okrem osobného prístupu je základom nášho úspechu premyslený, efektívny a flexibilný stavebný systém. Ak máte záujem o podrobnosti, prečítajte si naše technické informácie a pozrite si naše videá. Navrhujeme efektívne konštrukcie budov pre skladovacie priestory, na vber je viac typov opláštenia sien a strechy. Vieme sa prispôsobiť všetkým požiadavkám zákazníkov. Pozrite si spätnú väzbu od desiatok našich spokojných zákazníkov!

Vyjadrenie klienta pre ktorého LLENTAB spolu s výrobnou halou dodal administratívne zázemie

„Pri výstavbe výrobnej haly na výrobu reproduktorov v Lešnej postupovali pracovníci LLENTABu veľmi profesionálne. Krátkosť termínu výstavby nebola tejto spoločnosti prekážkou. Technické riešenia zmien boli hneď zo strany technikov aj organizačných pracovníkov riešené s vysokou invenciou a profesionalitou. Rovnako je potrebné vyzdvihnúť operatívnosť a ústretový prístup, bez dopadu na kvalitu výstavby.

A aj keď firma LLENTAB bola z nášho pohľadu investora iba subdodávateľom, priama spolupráca bola na vysokej úrovni. Z týchto pohľadov môžeme spoločnosť len odporučiť.“

Antonín Patka, riaditeľ Sonavox Ing. Jan Macháč, zástupca investora, Administratívne zázemie CZ0418

Jeden systém – mnoho rôznych kancelárií a administratívnych budov

Máme pre vás viac!

Nezáleží, či ste priamy zadávateľ, generálny dodávateľ alebo architekt - máme pre vás viac ako oceľové haly.