V systéme LLENTAB sa ľahko stavajú stajne, sýpky, skladovacie priestory a iné poľnohospodárske budovy

Poľnohospodári boli prvými zákazníkmi spoločnosti LLENTAB v našich raných rokoch. Dodnes patria medzi dôležitých klientov, ktorí využívajú budovy LLENTAB. Poľnohospodárske budovy pre nich staviame na rôzne účely. Napríklad na ustajnenie hovädzieho dobytka a hydiny, prasiat. Alebo na skladovanie poľnohospodárskych plodín a sena. Často sa využívajú aj ako garáže pre poľnohospodárske stroje, jazdecké arény a pre iné poľnohospodárske účely. Každú poľnohospodársku stavbu dôkladne analyzujeme z hľadiska jej účelu.

Sme priamym výrobcom, preto sme schopní prispôsobiť projekt individuálnym potrebám a očakávaniam investorov a zároveň zaručiť najvyššiu kvalitu stavebných prác. Sme plne flexibilní a prispôsobujeme naše poľnohospodárske budovy špecifikáciám klienta, pokiaľ ide o rozmery, vybavenie a poveternostné podmienky, ktorým budú haly vystavené. Na území SR a ČR sme zastavali už viac ako 60 000 m2 na účely poľnohospodárskych hál. Pozrite si naše referencie a inšpirujte sa poľnohospodárskymi stavbami z už existujúcich projektov.

Príklady využitia poľnohospodárskych budov

  • ustajnenie jalovíc, prasiat, hydiny

  • garáže na poľnohosodársku techniku

  • oceľové sýpky

  • senníky

  • skladové priestory, prístrešky

  • jazdecké haly

350000+
m2 poľnohospodárskych stavieb
(z toho viac ako 60 000 m2 v SR a ČR)
50
rokov skúseností
(z toho 25 rokov v SR a ČR)
49+
dokončených poľnohospodárskych stavieb
v SR a ČR
92
vlastných projektantov
(z toho 26 v SR a ČR)

Prečo si vybrať LLENTAB ako dodávateľa poľnohospodárskej budovy alebo inej oceľovej haly?

Spoločnosť LLENTAB ako jediná na slovenskom a českom trhu má pod kontrolou celý proces dodávky oceľových hál od prenesenia prvej predstavy klienta na papier a projektovanie cez výrobu po montáž. Týmto Vám garantuje kvalitu na každom stupni dodávky. Konkrétne ide o prvý kontakt s obchodným zástupcom, ktorý je pridelený podľa regiónu klienta. Následne projekcia. Nadväzuje výroba vo švédskom Kungshamne. Samozrejmosťou je stavba haly prebiehajúca opäť pod vedením certifikovaných technikov.

Korene systému priehradových väzníkov LLENTAB siahajú do mesta Kungshamn, ktoré sa nachádza v kraji Bohuslän na západnom pobreží Švédska. Miestne podnebie formovalo LLENTAB už od založenia v roku 1972. Slnko tu svieti silno a často. Ak však dôjde k zmene, je to zmena dramatická. Nielen, že leje ako z krhly, ale dážď vás bičuje zo všetkých strán. Pridajte si slanú vodu a je jasné, že podnebie vytvorilo podmienky, ktorým sa LLENTAB jednoducho musel postaviť čelom.

Od svojho založenia v roku 1972 spoločnosť LLENTAB už zrealizovala viac ako 10 000 oceľových montovaných hál vo Švédsku, Nórsku, Dánsku, Poľsku, Nemecku, na Ukrajine, v Českej republike a na Slovensku. Z toho bolo viac ako 1 500 projektov realizovaných na Slovensku a v Českej republike.

Haly LLENTAB je možné rozšíriť, zmeniť dispozície, poprípade zmeniť využitie. Konštrukcia haly môže byť stavaná v niekoľkých oddelených etapách a byť tak prispôsobená aktuálnym podmienkam a potrebám. Napr. hala s neizolovaným opláštením môže byť neskôr izolovaná, alebo môže byť dodatočne rozšírená o ďalšiu plochu pristavením ďalších modulov, prípadne môže byť dodatočne rozdelená podľa potreby. Haly LLENTAB je možné aj demontovať a opäť zmontovať na inom mieste.

Ide napríklad o znalosť koróznej agresivity prostredia v závislosti na poľnohospodárskej činnosti, nebezpečenstvo zaťaženia snehom a veterné podmienky podľa miesta výstavby, energetickú náročnosť atď.

Od roku 1972 LLENTAB dokončil viac ako 10 000 hál, aktuálne zamestnáva viac ako 400 zamestnancov a pôsobí na 7 trhoch v Európe.

V prípade demolácie oceľovej haly je možné získanú oceľ recyklovať roztavením v oceliarni a následne znovu použiť pri výrobe novej ocele. Zber ocele na recykláciu je perfektne organizovaný a veľká časť vyrobenej ocele pochádza z odpadovej ocele. Tým sa znižuje dopad na životné prostredie.

LLENTAB uzatvára partnerstvá s renomovanými spoločnosťami z oblasti finančníctva, subvenčnej politiky a pod. Cieľom týchto partnerstiev je snaha získať pre našich zákazníkov výhodnejšie podmienky vo fáze prípravy a realizácie projektu. Hlavné výhody pre klienta sú úspora financií a času, zredukovanie úradných papierovačiek. Vždy prihliadame na možnosti našich klientov.

Výhody oceľových hál LLENTAB

Predstavujeme vám oceľové haly LLENTAB

Prečo sa farmári opakovane vracajú s novými objednávkami na poľnohospodárske oceľové haly?

Sme schopní kombinovať požiadavky na kvalitu, rýchlosť výstavby a cenu. Starostlivo počúvame ich potreby počas nášho štandardizovaného 10-krokového LLENTAB procesu realizácie skladovej budovy.  Od prvého stretnutia až po konečné odovzdanie dokončenej budovy. Odovzdanie budovy neznamená koniec spolupráce. Všetky projekty sú navždy v našej databáze. Preto môžeme rýchlo reagovať, keď klienti niečo následne potrebujú – napríklad izolovať budovu alebo vybudovať rozšírenie. S viac ako 10 000 dokončenými projektmi vieme, že dodatočné požiadavky určite prídu.

Naším cieľom je vybudovať nielen dobré dlhodobé vzťahy so zákazníkmi, ale aj výrobu a postupy šetrné k životnému prostrediu. Okrem osobného prístupu je základom nášho úspechu premyslený, efektívny a flexibilný stavebný systém. Ak máte záujem o podrobnosti, prečítajte si naše technické informácie a pozrite si naše videá. Navrhujeme efektívne konštrukcie budov pre skladovacie priestory, na vber je viac typov opláštenia sien a strechy. Vieme sa prispôsobiť všetkým požiadavkám zákazníkov. Pozrite si spätnú väzbu od desiatok našich spokojných zákazníkov!

Vyjadrenie klienta, ktorému LLENTAB dodal sklad hnojív v Hostouni

Výstavba skladu hnojív v Hostouni

“Predaná hala splnila naše očakávania. Celá spolupráca zahŕňajúca projekciu a samotnú výstavbu prebehla korektne, a to na základe dopredu dohodnutých podmienok s obchodným zástupcom spoločnosti LLENTAB p. Staňurom.”

Milan Novotný, majiteľ, Poľnohospodárska hala CZ0712

Jeden systém – mnoho rôznych poľnohospodárskych stavieb

Máme pre vás viac!

Nezáleží, či ste priamy zadávateľ, generálny dodávateľ alebo architekt - máme pre vás viac ako oceľové haly.