Productions steel building LLENTAB

Odpovedáme na vaše často kladené otázky

LLENTAB FAQ - Najčastejšie kladené otázky
FAQ

FAQ – Najčastejšie kladené otázky

Aká je životnosť LLENTAB hál?

LLENTAB haly úspešne odolávajú hrdzi v drsom severskom prostredí už viac ako 30 rokov. Táto budova stojí 7 km od známeho centra na výskum korózie na ostrove Bohus Malmön Island.

Na všetky profily sa používa hrubá oceľ, až do hrúbky 7 mm. Pre tenšie profily (do 2 mm) je použitá Z275 vrstva, pre zvyšné sa používa štandardne Z450. Preto LLENTB haly vydržia desiatky rokov.

Ako sa LLENTAB haly udržiavajú?

LLENTAB haly sú vyrábané z ocele chránenej galvanizáciou. Nehrdzavejú.

Údržba a čistenie LLENTAB hál sú jednoduché. Raz ročne prečistenie žľabov a premazanie pántov. V prípade veľkej snehovej nádielky aj odstránenie snehu zo strechy. Budovy môžete čistiť záhradnou hadicou alebo vysokotlakovou hadicou.

 

Aké rozmery LLENTAB hál sú možné?

Haly môžu mať prakticky nekonečnú dĺžku, s rozpätím 70m. Vyššie haly sú vhodné pre moderné sklady, športové haly, jazdecké haly alebo letecké hangáre.

Aké sú požiadavky na stavebné základy pre montované haly LLENTAB?

LLENTAB haly môžu byť postavené na základovej doske alebo na základových nohách. Pre viac informácií si prečítajte technické informácie alebo kontaktujte nášho technika.

Je možné postaviť vaše haly s našim vlastným tímom?

Áno. Je možné použiť naše stavebné konštrukcie a postaviť halu vlastnými silami. Avšak odporúčame vám využiť naše odborne zaškolené LLENTAB montážne tímy.

Je možné dodatočne LLENTAB halu ppredĺžiť a dodatočne zaizolovať?

Áno. Ľubovoľná LLENTAB hala môže byť dodatočne predĺžená. Je tiež možné rozšíriť ju alebo zvýšiť.

Neizolované LLENTAB haly je možné izolovať aj v ďalšej fáze – tak opláštenie ako aj strechu.

Je možné LLENTAB halu presťahovať?

Áno. Hala môže byť rozmontovaná, presťahovaná a znovu postavená na inom mieste.

Kde sa vyrábajú LLENTAB haly?

Výroba prebieha vo Švédsku, Poľsku a Českej republike.  Od roku 1972, výroba prebiehala v mestečku Kungshamn vo Švédsku. Drsné severské počasie si vynútilo dôraz na trvanlivosť, kvalitu a spoľahlivosť. Od roku 1992 výroba prebieha aj v Gdańsku v Poľsku a od roku 2010 aj v Prahe v Českej republike.

Od roku 1987 výroba prebieha na automatizovaných výrobných linkách. Od roku 2009 vyrábame aj vlastné sendvičové panely v Kungshamne.

Prečo je pre cenovú ponuku zadať aj miesto výstavby haly?

Pre konštrukcie našich oceľových hál vytvárame cenové odhady aj na základe očakávanej snehovej pokrývky v danom regióne. Optimalizujeme konštrukciu budovy vzhľadom na očakávanú snehovú pokrývku a podľa toho upravujeme naše cenové odhady.

Aká je cena za m2/m3?

Cena závisí od veľkosti haly, vybranej izolácie, počtu a typu okien, dverí, vrát, farebnosti strechy a opláštenia, atď. Prihliadame aj na očakávanú snehovú pokrývku v danom regióne, čomu je prispôsobený výber konštrukcie haly.

Prosím kontaktujte nás pre bezplatnú cenovú ponuku.

Čo bude nasledovať po obdržaní vašej cenovej ponuky? Ako dlho to bude trvať?

Budú nasledovať prípravná a realizačná fáza štandardného 10-krokového LLENTAB procesu. Realizačná fáza obyčajne trvá najmenej 15 týždňov.

 

Go to Top