LLENTAB building attic

Práca v LLENTAB

Zažite s nami ducha LLENTAB

Ste praktický typ? Radi sa zamýšľate nad postupom práce a vylepšujete konečné produkty? Radi by ste pracovali neformálnej atmosfére rastúcej európskej firmy?

Potom práve LLENTAB je firmou, o ktorej by ste mali porozmýšľať. Ponúkame priateľskú atmosféru, v ktorej sa kolegovia vzájomne podporujú a vzájomne si pomáhajú. Podobne ako na naše produkty, nahliadame aj na naše pracovné ponuky – máme záujem, aby boli dlhodobé. Sme stabilná spoločnosť.

Pracujte s nami v LLENTAB-e: priateľsky, dlhodobo a bezpečne.

Otvorené pozície

Projektant oceľových konštrukcií

Informácie o pracovnej pozícii:

Miesto: Bratislava, časť Prievoz
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer

Náplň práce:

Vyhotovenie projektov systémových oceľových hál:

  • koordinácia projektovej dokumentácie
  • spracovanie statického výpočtu oceľovej konštrukcie a opláštenia hál LLENTAB Kreslenie
  • príprava zadania výroby oceľovej konštrukcie a opláštenia
  • výrobné výkresy oceľových konštrukcií
  • kreslenie dielenskej dokumentácie schodísk, prístreškov, pomocných konštrukcií

Iné výhody:

  • práca na zaujímavých projektoch
  • priestor pre osobný rast

Požiadavky na projektanta:

Zameranie, odbor: stavebné – NKS, IKDS
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: vysokoškolské II. a III. stupňa
Pozícia je vhodná aj pre absolventa: Áno

Počítačové znalosti:

  • AutoCAD – pokročilý
  • MS Office – pokročilý
  • Mathcad – pokročilý
  • Robot Structural Analysis – výhodou

Osobné predpoklady:

samostatnosť, dôslednosť, flexibilita, organizačné schopnosti, tímový duch

Jazykové znalosti:

  • Anglický jazyk – stredne pokročilý

Informácie o výberovom konaní:

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: ASAP
Na základe zaslaných životopisov si dohodneme osobné stretnutie

Kontaktná osoba:

Dušan Bernaťák

Technický riaditeľ LLENTAB
Tel.: +421 911 914 250
E-mail: dusan.bernatak@llentab.sk

Go to Top