Efektívne a reprezentatívne nákupné centrá, predajne a autosalóny sa so systémom LLENTAB stavajú ľahko

Systém montovaných oceľových hál LLENTAB je s obľubou používaný aj pre predajné haly. LLENTAB je vhodným dodávateľom riešení pre menšie predajne, prístrešky pre stavebnín, ale aj veľké nákupné centrá. Systém montovaných oceľových hál LLENTAB umožňuje realizáciu veľkých presklených výkladov autosalónov a iných obchodných centier. Najčastejšie staviame jednopodlažné budovy s veľmi širokým rozsahom účelov, od predaja oblečenia, cez elektronické zariadenia až po nábytok, vozidlá a rôzne typy strojov.

Pri navrhovaní obchodných budov, predajní automobilov alebo servisných priestorov máme k dispozícii celý rad nástrojov, vďaka čomu môžeme urobiť vašu konštrukciu estetickou, modernou a jedinečnou v súlade s vašimi individuálnymi očakávaniami. Máme nielen rôzne typy fasád a širokú škálu dostupných farieb stien, ale aj širokú škálu doplnkov, ako sú okná, brány, dvere a architektonické doplnky. Často staviame kombinácie predajní a skladových hál. Postavili viac ako 50 predajných hál na území SR a ČR. Pozrite si naše referencie a inšpirujte sa výrobnými halami z už existujúcich projektov.

Príklady využitia predajných hál

  • predajne potravín, nábytku

  • viacposchodové nákupné centrá

  • autocentrá, autosalóny, predajne motoriek

  • predajne sanity a stavebnín

  • autoservisy, servisy kamiónov a poľnohospodárskej techniky

1500000+
m2 predajných hál
(z toho viac ako 45 000 m2 v SR a ČR)
50
rokov skúseností
(z toho 25 rokov v SR a ČR)
1000+
dokončených predajných hál
(z toho viac ako 50 v SR a ČR)
92
vlastných projektantov
(z toho 26 v SR a ČR)

Prečo si vybrať LLENTAB ako dodávateľa predajne, nákupného centra alebo inej oceľovej haly?

Spoločnosť LLENTAB ako jediná na slovenskom a českom trhu má pod kontrolou celý proces dodávky oceľových hál od prenesenia prvej predstavy klienta na papier a projektovanie cez výrobu po montáž. Týmto Vám garantuje kvalitu na každom stupni dodávky. Konkrétne ide o prvý kontakt s obchodným zástupcom, ktorý je pridelený podľa regiónu klienta. Následne projekcia. Nadväzuje výroba vo švédskom Kungshamne. Samozrejmosťou je stavba haly prebiehajúca opäť pod vedením certifikovaných technikov.

Korene systému priehradových väzníkov LLENTAB siahajú do mesta Kungshamn, ktoré sa nachádza v kraji Bohuslän na západnom pobreží Švédska. Miestne podnebie formovalo LLENTAB už od založenia v roku 1972. Slnko tu svieti silno a často. Ak však dôjde k zmene, je to zmena dramatická. Nielen, že leje ako z krhly, ale dážď vás bičuje zo všetkých strán. Pridajte si slanú vodu a je jasné, že podnebie vytvorilo podmienky, ktorým sa LLENTAB jednoducho musel postaviť čelom.

Od svojho založenia v roku 1972 spoločnosť LLENTAB už zrealizovala viac ako 10 000 oceľových montovaných hál vo Švédsku, Nórsku, Dánsku, Poľsku, Nemecku, na Ukrajine, v Českej republike a na Slovensku. Z toho bolo viac ako 1 500 projektov realizovaných na Slovensku a v Českej republike.

Haly LLENTAB je možné rozšíriť, zmeniť dispozície, poprípade zmeniť využitie. Konštrukcia haly môže byť stavaná v niekoľkých oddelených etapách a byť tak prispôsobená aktuálnym podmienkam a potrebám. Napr. hala s neizolovaným opláštením môže byť neskôr izolovaná, alebo môže byť dodatočne rozšírená o ďalšiu plochu pristavením ďalších modulov, prípadne môže byť dodatočne rozdelená podľa potreby. Haly LLENTAB je možné aj demontovať a opäť zmontovať na inom mieste.

Ide napríklad o znalosť koróznej agresivity prostredia v závislosti na poľnohospodárskej činnosti, nebezpečenstvo zaťaženia snehom a veterné podmienky podľa miesta výstavby, energetickú náročnosť atď.

Od roku 1972 LLENTAB dokončil viac ako 10 000 hál, aktuálne zamestnáva viac ako 400 zamestnancov a pôsobí na 7 trhoch v Európe.

V prípade demolácie oceľovej haly je možné získanú oceľ recyklovať roztavením v oceliarni a následne znovu použiť pri výrobe novej ocele. Zber ocele na recykláciu je perfektne organizovaný a veľká časť vyrobenej ocele pochádza z odpadovej ocele. Tým sa znižuje dopad na životné prostredie.

LLENTAB uzatvára partnerstvá s renomovanými spoločnosťami z oblasti finančníctva, subvenčnej politiky a pod. Cieľom týchto partnerstiev je snaha získať pre našich zákazníkov výhodnejšie podmienky vo fáze prípravy a realizácie projektu. Hlavné výhody pre klienta sú úspora financií a času, zredukovanie úradných papierovačiek. Vždy prihliadame na možnosti našich klientov.

Predajné haly LLENTAB

Predajné haly LLENTAB

Predstavenie spoločnosti LLENTAB

Predstavenie spoločnosti LLENTAB

Zákazníci spoločnosti LLENTAB sa opakovane vracajú s novými objednávkami na predajne a nákupné centrá. Prečo sa k nám klienti vracajú?

U nás v LLENTAB dbáme na spĺňanie požiadaviek na kvalitu, rýchlosť výstavby a cenu. Prihliadame na potreby našich zákazníkov počas celého štandardizovaného 10-krokového procesu aj pri realizácii predajných a obchodných centier. Proces začína prvým kontaktom potencionálneho zákazníka a končí odovzdaním dokončenej haly.  Odovzdanie predajnej haly zákazníkovi však nemusí znamenať koniec spolupráce. Všetky doterajšie skúsenosti z našich projektov nám často poslúžia pre rýchlu reakciu, napríklad pri dodatočne požadovanej zmene vnútorného usporiadania alebo rozšírenia objektu. S viac ako 10 000 dokončenými projektmi vieme, že sa dodatočné požiadavky na úpravu môžu vyskytnúť.

Snažíme sa nielen o dobré dlhodobé vzťahy so zákazníkmi, ale taktiež o šetrný prístup k životnému prostrediu.  Okrem osobného prístupu je ďalším základom nášho úspechu premyslený, efektívny a flexibilný stavebný systém. O možnostiach oceľových hál LLENTAB sa môžete dozvedieť viac v našich prehľadných technických informáciách alebo prostredníctvom našich videí z výroby a montáže. Či už staviame predajný sklad, maloobchodnú predajňu, obchodné centrum alebo dizajnový autosalón, vždy navrhujeme efektívne konštrukcie a odporučíme vhodné typy opláštenia stien a strechy. Pozrite si spätnú väzbu našich spokojných zákazníkov!

Jeden systém – mnoho rôznych predajní, autosalónov a nákupných centier

Máme pre vás viac!

Nezáleží, či ste priamy zadávateľ, generálny dodávateľ alebo architekt - máme pre vás viac ako oceľové haly.