Vyjadrenia zákazníkov

Agrostav – Hala STK

Agrostav hala STK - referencia LLENTAB oceľové haly

“Chcel by som týmto poďakovať firme LLENTAB, spol. s.r.o., že stavba prebehla podľa našich predstáv. Oceňujem kvalitu dodávaných materiálov, ústretovosť, ale hlavne profesionalitu. Ďakujem ešte raz celému realizačnému tímu.”

 

Milan Mokúš, Agrostav Group Levice, a.s., Agrostav Hala STK SK0142

Odpadová hala

Stavba, vtroba, montaz ocelove haly - Odpadova hala - referencia LLENTAB

“Nakoľko s firmou LLENTAB sme v minulosti mali dobrú spoluprácu, tak tá sa prejavila i pri tejto poslednej zákazke. Všetky dohodnuté veci boli v zmysle dohody dodržané, práce kvalitne vykonané.V prípade ďalších stavieb v budúcnosti sa určite s firmou LLENTAB skontaktujeme.

Ing. Ernest Benko, vedúci oddelenia Inžiniering, Projekt SK0214

Skladová hala pre severské drevo

Staviame skladové haly, montujeme skladové haly - referencia LLENTAB

“Komunikácia bola bez problémov,všetko fungovalo a hlavne boli dodržané termíny.”

 

Július Vízvári, zástupca investora, Skladová hala SK0180

Predajná hala – Prístrešok stavebnín

Predajná hala – Prístrešok stavebnín - vyjadrenia zakaznika LLENTAB

“Realizácia stavby prebehla vzhľadom na nepriaznivé klimatické podmienky ( mráz a sneh ) bez najmenších problémov k spokojnosti investora.”

Ing. Jozef Piala, Stavebniny DEK s.r.o., Projekt SK0144

Športová hala – Hokejová hala PSK Aréna

Športová hala – Hokejová hala PSK Aréna

Hala od firmy Llentab splnila všetky naše očakávania. Je ľahká, pozinkovaná, veľmi rýchle postaviteľná a cenovo najvýhodnejšia. Prístup firmy bol maximálne profesionálny. Všetky problémy na stavbe boli okamžite vyriešené. Halu odovzdali načas a kvalitne postavenú. Ocenili sme ústretovosť a firmy pri dostavbe prepojovacej chodby už po skončení výstavby haly. Pri výstavbe ďalšej haly by sme určite opäť oslovili firmu Llentab.

Ján Kentoš, investor, Športová hala SK0158

Športová hala – Tréningová hala JL aréna

Športova hala cena, montaz, vyroba - LLENTAB referencie zakaznikov

“Tréningová hala JL aréna, postavená firmou LLENTAB, spĺňa všetky atribúty modernej nízkonákladovej ľadovej plochy. Jej konštrukčné riešenie poskytuje vynikajúce tepelnoizolačné podmienky, čo je pre nás ako prevádzkovateľa veľmi podstatná vlastnosť. Tréningovú halu prevádzkujeme celoročne a aj v lete pri tropických horúčavách udržiavame vnútri haly konštantnú teplotu okolo 1 st. C. V konečnom dôsledku to má vplyv na ekonomiku prevádzky, čo je jedným z hlavných atribútov pri výstavbe tréningových hál.”

Ing. Jozef Kasanický, riaditeľ, Športová hala SK0120

Poľnohospodárska stavba – Sklad hnojív

Konštrukcia a montáž skladu hnojív Hostouň

Predaná hala splnila naše očakávania. Celá spolupráca zahŕňajúca projekciu a samotnú výstavbu prebehla korektne, a to na základe dopredu dohodnutých podmienok s obchodným zástupcom spoločnosti LLENTAB p. Staňurom.

Milan Novotný, majiteľ, Sklad hnojív Hostouň CZ0712

Hala na výrobu reproduktorov a administratívne zázemie

Sonavox - výrobná hala a administratívne zázemie - referencia LLENTAB

“Pri výstavbe výrobnej haly na výrobu reproduktorov v Lešnej postupovali pracovníci LLENTAB veľmi profesionálne. Krátkosť termínu výstavby nebola tejto firme prekážkou. Technické riešenie zmien pri výstavbe haly bola zo strany technikov i organizačných pracovníkov riešená s veľkou invenciou a profesionalitou. Rovnako je potrebné vyzdvihnúť operatívnosť a ústretový prístup, bez dopadu na kvalitu výstavby.

Aj keď firma LLENTAB bola z nášho pohľadu investora iba subdodávateľom, priama spolupráca bola na vysokej úrovni. Z tohoto pohľadu môžeme spoločnosť len a len odporučiť. ”

 

Antonín Patka, riaditeľ Sonavox a Ing. Jan Macháč, zástupca investora pri výstavbe , Hala na výrobu reproduktorov a administrativne zázemie CZ0418

Výrobné haly a skladové haly

LLENTAB oceľové haly - referencia haly HAUK

„S firmou LLENTAB firma HAUK zahájila spoluprácu v roku 2011 a od tejto doby už došlo k úspešnej realizácii dokopy 3 výrobných hál a niekoľko skladovacích prístreškov.  Haly boli postavené v dohodnutých termínoch, v požadovanej kvalite a zjednanej cene. Ocenili sme variabilitu celého systému, kde je ľahké na konštrukčné prvky pripevňovať energo rozvody a predovšetkým rýchlosť montáže, ktorá je vzhľadom na neustále rozširovanie nášho výrobného systému žiadúca.“

Jedna z prvých realizovaných hál LLENTAB: Projekt č. 8358 pre MINIB

Montované oceľové haly LLENTAB - overené časom

Jedna z prvých realizovaných hál LLENTAB bol projekt č. 8358 pre MINIB. 15 rokov po dokončení haly sme sa porozprávali s Ing. Liborem Šichem, riaditeľom pre strategický rozvoj spoločnosti MINIB. Pozrite sa, ako sa (ne)zmenila dodaná hala – prečítajte si rozhovor.

Skladová hala

Konštrukcia skladovej haly LLENTAB - projekt CZ0757

“Celkovú spoluprácu so spoločnosťou LLENTAB hodnotím veľmi pozitívne. Projekt od samého začiatku projektovania cez výrobu až po konečnú montáž doslova predčil všetky moje očakávania. Príjemným prekvapením bol pre nás fakt, že montéri spoločnosti boli ochotní a schopní pracovať aj pri teplotách hlboko pod bodom mrazu. A tak predovšetkým vďaka ich prístupu nedošlo k posunu termínu dokončenia, čo bolo pre nás nesmierne dôležité vzhľadom k ďalším nadväzujúcim záväzkom.”

Josef Vondráček, Skladová hala CZ0757

Skladová hala

Skladová hala - cenová ponuka - montaz, vyroba LLENTAB

“Pri výbere novej haly sme sa nespoliehali iba na cenu, ale aj na technológiu jej konštrukcie a firma  LLENTAB u nás vyhrala na plnej čiare vďaka systému, ktorý ako jedni z mála na českom trhu ponúkajú.

Veľmi rýchla komunikácia a húževnatosť obchodného zástupcu p. Kolašína a následný technický a stavebný dozor p. Suchého boli v dnešnej dobe až neuveriteľné.  Hala bola postavená behom mesiaca! Následné práce, na ktoré sme pozabudli pri projektovaní, boli vyriešené prakticky do dvoch týžňov po dkončení stavby.

Spoluprácu s firmou LLENTAB vrelo odporúčam. ”

Holiš Stanislav, jednatel, G.W.Mont s.r.o., Projekt CZ0422

Výrobná hala

Vyrobne haly, administrativne budovy - stavba, vyroba, montaz - LLENTAB referencie

“Při našem záměru výstavby nové výrobní haly jsme se na firmu Llentab obrátili po dobrých zkušenostech z minulosti, kdy nám LLENTAB budoval skladovou halu v pronajatém areálu. Při výběru dodavatele ocelové haly v r. 2014 jsme samozřejmě zohlednili i cenu a nabízené provedení. Velmi jsme ocenili vstřícnost dodavatele vypracovat v průběhu přípravy stavby několik dost odlišných variant nabídek tak, jak se dynamicky vyvíjely naše potřeby a hlavně ochotu realizovat různé změny a úpravy ve fázi výstavby. Jednotlivé etapy stavby ze strany Llentab proběhly v dohodnutých termínech a dobré kvalitě, takže Llentab můžeme jistě doporučit jako dobrého partnera a obrátili jsme se na něj i s poptávkou na další zamýšlené stavby.

Ing. Jiři Mach, Gali Optik, s.r.o., Projekt CZ0597

Poľnohospodárska hala, Jazdecká hala

Polnohospodarcke stavby - Jazecke haly - vyroba, montaz - referencie LLENTAB

“Zhodnocení spolupráce s firmou LLENTAB a jejími pracovníky od managmentu až po samotné montéry hodnotím jako velmi dobré až vynikající.

Evžen Schloger, Projekt CZ0703

Výrobné haly, skladové haly – výstavba nového firemného areálu

Dostavba oceľovej haly - referencie LLENTAB

“Pro výstavbu nového areálu firmy BANES jsme si vybrali z 5 potencionálních dodavatelů firmu LLENTAB. Líbila se nám nabízená cena i technické řešení haly. Po dokončení všech etap výstavby mohu říci, že jsme si vybrali dobře. Jsme spokojeni s kvalitou i s dodržením dohodnutých termínů výstavby.

Ing. Pavel Baloun, konateľ, Banes s.r.o., Projekt CZ0662

Dodávka oceľových väzníkov

Dodavka ocelove vazniky pre ocelove montovane haly - referencia LLENTAB

“Společnost LLENTAB jsme si vybrali ze dvou hlavních důvodů. Prvním důvodem byla naše velmi dobrá zkušenost z předchozí spolupráce. Druhým důvodem byl fakt, že pro šířku haly 46,8 m měl konstrukční systém LLENTAB výhodnější technické a ekonomické řešení v porovnání s klasickou ocelovou konstrukcí. Dalším podstatným benefitem byla námi rychleji provedená montáž.

Jaromír Feilhauer, LEKOS STAVBY, spol. s r.o., konateľ, Projekt CZ0933

Stavba dalších 2 skladových hal Laufen

Viac ocelovych hal pre jednoho klienta - vystavba, vyroba, montaz ocelovych hal LLENTAB

S firmou Llentab naše firma Laufen CZ zahájila spolupráci již v roce 2004 výstavbou skladovací haly a od této doby již došlo k dalším úspěšným realizacím skladovacích i výrobních hal a skladovacího přístřešku. Ocenili jsme vstřícnost firmy Llentab vypracovat v průběhu přípravy stavby několik nabídek tak, jak se vyvíjely naše potřeby a vize.

Spolupráce se společností Llentab byla na vysoké profesionální úrovni od přípravné po realizační fázi. Nutná technická řešení změn, plynoucí z realizací v zástavbě za nepřerušeného provozu a někdy i šibeničních termínů, byla řešena operativně a profesionálně bez dopadu na kvalitu výstavby.

Spolupráci s firmou profesionálů doporučuji.“

Ing. Pavel Krčál, vedoucí technik a investic Laufen, Projekt CZ0634 + CZ0653

Stavba firemného centra Artes Natur

Vystavba firemneho centra Ares Natur - stavba administrativne haly - LLENTAB

“Dobrý den, chtěli bychom tímto poděkovat firmě LLentab, spol. s r.o. za profesionální a vstřícný přístup v průběhu celého procesu stavby našeho firemního centra. Díky použití konstrukčního systému firmy LLentab jsme si dovolili vybudovat halový objekt s větší rozlohou, než bylo původně plánováno. Pokud bychom zvolili klasickou ŽB konstrukci, pravděpodobně bychom byli donuceni z finančních důvodů postavit halu výrazně menších rozměrů. Také vnější působení objektu a celého areálu je návštěvníky hodnoceno velmi kladně. Naše malá firma získala s tímto objektem možnost pracovat na mnohem vyšší úrovni než dříve.Děkujeme celému realizačnímu týmu.“

Miroslav Ryšavý, konateľ Artes Natur, Projekt CZ0502

Poľnohospodárske stavby – Haly pre chov nosníc

Polnohospodarcke budovy - cena, stavba, vyroba - montovane ocelove haly LLENTAB

“S firmou LLENTAB byla naše zkušenost veskrze pozitivní. Nejenže se jsme se mohli spolehnout na kvalitu dodávaných materiálů, na optimální provedení montáže, ale i na včasné dokončení celého projektu. Dále velice oceňujeme ochotu společnosti vyjít nám vstříc při plánování projektu dle našich přání nebo zohlednit naše potřeby během probíhajících stavebních prací.“

Ing. Mgr. Petr Dvorščík, Agro-Group, a.s., Projekt CZ0297, CZ0611 a CZ0638

Skladová hala BSS o ploše 6000m2

BSS ocelova hala - velkometrazna - vyroba a montaz ocelove haly LLENTAB

“Při výstavbě skladové haly o ploše cca 6000m2 pro náš průmyslový areál jsme se rozhodli pro firmu LLENTAB z důvodu předchozí dobré spolupráce a z důvodu dobrého poměru ceny a kvality dodávané haly. Samotná výstavba haly byla provedena v dohodnutých termínech a s prací firmy LLENTAB jsme byli spokojeni. Firmu LLENTAB mohu z těchto důvodů vřele doporučit.“

Ing. Roman Michálek, hlavní technolog, BÁŇSKÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST s.r.o., Projekt CZ0728

Výrobní a skladovací hala BIOMAC

Dodanie a výroba montovanej haly - Výrobná hala, skladovacia hala - referencia LLENTAB

“Výstavba výrobní a skladovací haly s firmou LLENTAB, spol. s r.o. byla našim prvotním projektem. Celá stavba probíhala od podpisu smlouvy až po samotné předání absolutně bez problémů, dodavatel splnil veškeré termíny a není tak výtek k jejich dílu. Vzhledem k datu výstavby je třeba připomenout i pomoc s projekcí a dodávkou materiálu dodatečných přístavků haly a technologických kotvení neobsažených v kupní smlouvě. Po dlouhé době opět jeden z mála seriózních partnerů na trhu. 

Ještě jednou díky a těšíme se na další brzkou spolupráci při výstavbě skladových hal.“

Ing. Jakub Černý, vývojové oddělení, BIOMAC, Projekt CZ0686

Oprava pekárny po požáru

Dodanie a výroba montovanej haly - Výrobná hala, skladovacia hala - referencia LLENTAB

“Se společností LLENTAB spolupracujeme bezmála dvacet let. Spolupráce začala výstavbou haly tady u nás, v Ostravě-Martinově a pokračovali jsme na stavbách dalších provozoven HRUŠKA. Jako každá česká firma, která začínala podnikat, jsme hledali skutečně levné a efektivní řešení, které by nás posunulo dál. Po celou dobu spolupráce nemáme s LLENTABEM žádné negativní zkušenosti. Vždy nám vyšli maximálně vstříc. Například po večerním požáru naší pekárny, byli jejich lidé na místě do dvaceti čtyř hodin. Zjistili rozsah poškození haly, zajistili statika a navrhli řešení opravy. Výhodou byla samozřejmě existence výrobní dokumentace haly. Díky tomu mohli ihned ve Švédsku zadat do výroby poškozené dílce, které musely být vyměněny. I přes pro stavaře velmi vytížené podzimní období udělali opravdu maximum a přesunuli část svých kapacit na rekonstrukci naší haly. Minimalizovali nám tak ušlý zisk, protože díky opravdu rychlé rekonstrukci jsme mohli již po cca sedmi měsících pomalu najíždět na zkušební výrobu. Na zrekonstruované hale jsme již využili nadstandardní protipožární ochrany střešní konstrukce a stejně budeme postupovat i v budoucnu. V horizontu několika let uvažujeme o výstavbě záložního provozu pekárny, který by nám umožnil kontinuovat výrobu v případě údržby nebo poruchy na hlavní výrobní lince. I pro tuto akci zcela určitě využijeme systém ocelových hal LLENTAB, HRUŠKA Pavel Hruzík, majitel společnosti.“

Pavel Hruzík, Pekárna Hruška, majitel, Projekt CZ0904

Prodejní sklad Nekvinda – Zemědělská technika a.s.

Predajny sklad vyroba a stavba - montovane oceľové haly LLENTAB referencia od zakaznika

“Se společností LLENTAB spolupracujeme bezmála dvacet let. Spolupráce začala výstavbou haly tady u nás, v Ostravě-Martinově a pokračovali jsme na stavbách dalších provozoven HRUŠKA. Jako každá česká firma, která začínala podnikat, jsme hledali skutečně levné a efektivní řešení, které by nás posunulo dál. Po celou dobu spolupráce nemáme s LLENTABEM žádné negativní zkušenosti. Vždy nám vyšli maximálně vstříc. Například po večerním požáru naší pekárny, byli jejich lidé na místě do dvaceti čtyř hodin. Zjistili rozsah poškození haly, zajistili statika a navrhli řešení opravy. Výhodou byla samozřejmě existence výrobní dokumentace haly. Díky tomu mohli ihned ve Švédsku zadat do výroby poškozené dílce, které musely být vyměněny. I přes pro stavaře velmi vytížené podzimní období udělali opravdu maximum a přesunuli část svých kapacit na rekonstrukci naší haly. Minimalizovali nám tak ušlý zisk, protože díky opravdu rychlé rekonstrukci jsme mohli již po cca sedmi měsících pomalu najíždět na zkušební výrobu. Na zrekonstruované hale jsme již využili nadstandardní protipožární ochrany střešní konstrukce a stejně budeme postupovat i v budoucnu. V horizontu několika let uvažujeme o výstavbě záložního provozu pekárny, který by nám umožnil kontinuovat výrobu v případě údržby nebo poruchy na hlavní výrobní lince. I pro tuto akci zcela určitě využijeme systém ocelových hal LLENTAB, HRUŠKA Pavel Hruzík, majitel společnosti.“

Ing. Miroslav Nekvinda, Projekt CZ0516

Skladová hala s přístřeškem

Skladove haly, pristresky pre firmy, pristresky skladove - vyroba a montaz ocelovej haly LLENTAB

“Haly jsou plně funkční a přesně odrážejí naše požadavky na kvalitu. V zimě se nám dařilo držet pracovně přijatelnou teplotu bez větších problému a energetických ztrát. Hala je přiměřeně prosvětlena a umožnuje standardní výkon práce. Za naši společnost musím konstatovat, že zatím jsme plně spokojeni.“

Jan Šneberk, technický náměstek PKS, Projekt CZ0670

Přístavba prodejní haly

Prístavba haly, predajné halyl výstavba, dodanie - LLENTAB referencie zákaznikov

“Po předchozí zkušenosti se společností LLENTAB, jsem se opět rozhodl pro osvědčeného dodavatele. Oceňuji zejména technické řešení a celkové provedení. Montáž haly proběhla dle dohodnutého harmonogramu a drobné komplikace při montáži byly operativně řešeny.“

Vojtěch Šťastný, majitel, Projekt CZ0594

Izolovaná skladová hala

Izolované skladové haly aj neizolované skladové haly - referencie od klientov LLENTAB

“Spolupráce s firmou LLentab byla od přípravy až po dokončení montáže na vysoké úrovni. Spokojenost s kvalitou, zručností montérů a i s dodržením smluvního termínu výstavby. Firmu LLentab mohu z výše uvedených důvodů jen doporučit.“

Jan Martinec, majitel AG - TYP, (generální dodavatel Mados) , Projekt CZ0733

Skladová hala OMB

Izolované haly LLENTAB, neizolované haly LLENTAB - sladova hala dodanie

“Tímto bych chtěl poděkovat za profesionální přístup společnosti LLENTAB při výstavbě naší haly a celkově za bezproblémovou montáž od A-Z. Halu jsme úspěšně zkolaudovali bez jakýchkoli námitek a závad – LLENTABem dodaná dokumentace, která byla vyčerpávající a profesionálně zpracovaná nám ušetřila mnoho starostí. Děkujeme tímto za dosavadní spolupráci a v budoucnu se na LLENTAB velmi rádi opět obrátíme.“

Bc. Karel Říha, předseda představenstva OMB, Projekt CZ0539

3 haly pro Beton Brož Nový Bydžov

Výrobné haly pre betonársky priemysel, dodanie montovanej haly, oceľové haly LLENTAB

“Se společností LLENTAB jsme již postavili několik hal pro naše provozy v Otnici a Novém Bydžově. U všech zrealizovaných projektů jsme se setkali se seriózním, profesionálním a zodpovědným přístupem na všech úrovních spolupráce. LLENTAB vždy dodržel veškeré písemné i ústní závazky, což je pro nás jako pro investora důležitým aspektem úspěšné a dlouhodobé spolupráce. V případě potřeby rozšíření výrobních a skladovacích ploch opět LLENTAB s důvěrou oslovíme.“

Ing. Jožka Kmoníček, investiční a správní ředitel Beton Brož Nový Bydžov, Projekt CZ0569

Chladírenská hala FROSTFOOD

Chladiarenska hala, potravinarska hala, výrobna hala - stavba, dodanie, montaz LLENTAB

“Spolupráce se společností Llentab, především pak se stavbyvedoucím panem Filipem Suchým, byla na vysoké profesionální úrovni. Oceněji především rychlé a komplexní řešení problémů se snahou najít společné východisko.“

Jiří Vlček, FrostFood, Projekt CZ0482

Výrobní hala STANSTEAD

Vyrobne haly dodanie, Vyrobne haly cenova ponuka na stabu, Dodavatel montovane haly - referencie LLENTAB

“Se společností LLENTAB jsme spolupracovali v rámci stavby multifunkčního technologického parku v Milovicích (Areál Topolová) v roce 2014. Po obchodní stránce s námi za společnost jednal pan Staňura. Cenový rámec projektu byl dodržen, z hlediska časového došlo k mírnému zpoždění dohodnutých termínů. Vzhledem k nedostatečné komunikaci s projektantem vznikly chyby v samotné projektové přípravě. Během stavby se objevily dílčí problémy s kvalitou, týkající se např. nepřesného barevného provedení (modré pruhy kolem oken byly dodatečně řešeny modrými kovovými pláty) či usazení oken.

Pozitivně hodnotíme jednání pana Suchého, vedoucího stavby – slušné a seriózní vystupování, zodpovědný přístup a v neposlední řadě ochota řešit vzniklé komplikace. Celkově jsme byli s realizací stavby ocelové haly spokojeni. Pokud budeme v budoucnosti zamýšlet výstavbu dalšího objektu, rádi společnost LLENTAB znovu oslovíme.“

Ing. Otakar Klugar, Stanstead Investements, a.s., Projekt CZ0488

Výstavba zemědělské haly Senagro

Dodavane polnohospodarske haly, Garaze na polnohopodarsku techniku - vystavba a montaz ocelove haly LLENTAB

“Po zhodnocení veškerých konkurenčních nabídek na výstavbu naší zemědělské haly, jsme zvolili firmu LLENTAB, jejichž nabídka nejvíce splňovala naše představy. Jako při každé stavbě vznikly v průběhu realizace drobnější problémy, ale všechny byly dodavatelem včas a řádně vyřešeny. LLENTAB dostál všem písemným i ústním závazkům a halu předal dle domluvených podmínek.

S předanou halou jsme plně spokojeni.“

Ing. Jiří Nevosád, předseda představenstva, Senagro a.s., Projekt CZ0629

Jazdecká hala

Jazdecká hala - referencia LLENTAB montované oceľové haly

“Spoluprácu so spoločnosťou LLENTAB hodnotím veľmi pozitívne, všetky termíny boli dodržané a s výsledkom sme spokojní.”

 

Tomáš Sklenár, zástupca investora, Jazdecká hala SK0196

Máme pre vás viac!

Nezáleží, či ste priamy zadávateľ, generálny dodávateľ alebo architekt - máme pre vás viac ako oceľové haly.