Skladové haly a logistické centrá tvoria veľkú časť referencií spoločnosti LLENTAB v SR a ČR

450 postavených skladových hál tvorí podstatnú časť z 1000 slovenských a českých referencií hál LLENTAB. Montované oceľové haly LLENTAB sú vhodné pre menšie sklady rovnako ako pre veľké logistické centrá. Staviame neizolované sklady stavebnín, zateplené sklady elektrotechniky a liekov aj chladiarenské potravinárske haly.

Konštrukčné riešenia, ktoré navrhujeme, umožňujú vytvorenie optimálnych priestorov pre skladovanie rôznych druhov tovaru. Staviame neizolované skladovacie priestory pre rôzne druhy výrobkov. Na druhej strane staviame aj úplne izolované sklady pre elektroniku alebo chladiarenské sklady pre potravinársky a farmaceutický priemysel. Naše moderné výrobné linky na oceľové profily poskytujú pre sklady takmer neobmedzené možnosti riešenia. Flexibilita systému LLENTAB umožňuje výstavbu malých skladov s rozlohou približne 500 m2 a výškou skladovacej zóny približne 6 metrov. Ale aj priemyselných skladov s väčším priestorom a výškou.

Príklady využitia skladových hál

  • skladové haly pre najrôznejšie spotrebné tovary

  • haly a prístrešky

  • zateplené a nezateplené prekladiská a expedičné sklady

  • chladiarenské skladové haly

  • sklady pre farmaceutické a potravinárske výrobky

  • sklady so zvýšenou požiarnou odolnosťou

5000000+
m2 skladových hál
(z toho viac ako 480 000 m2 v SR a ČR)
50
rokov skúseností
(viac ako 25 rokov v SR a ČR )
4000+
dokončených skladových hál
(viac ako 1 000 v SR a ČR)
92
vlastných projektantov
(26 v SR a ČR)

Prečo si vybrať LLENTAB ako dodávateľa skladovej haly, logistickej haly alebo inej oceľovej haly?

Spoločnosť LLENTAB ako jediná na slovenskom a českom trhu má pod kontrolou celý proces dodávky oceľových hál od prenesenia prvej predstavy klienta na papier a projektovanie cez výrobu po montáž. Týmto Vám garantuje kvalitu na každom stupni dodávky. Konkrétne ide o prvý kontakt s obchodným zástupcom, ktorý je pridelený podľa regiónu klienta. Následne projekcia. Nadväzuje výroba vo švédskom Kungshamne. Samozrejmosťou je stavba haly prebiehajúca opäť pod vedením certifikovaných technikov.

Korene systému priehradových väzníkov LLENTAB siahajú do mesta Kungshamn, ktoré sa nachádza v kraji Bohuslän na západnom pobreží Švédska. Miestne podnebie formovalo LLENTAB už od založenia v roku 1972. Slnko tu svieti silno a často. Ak však dôjde k zmene, je to zmena dramatická. Nielen, že leje ako z krhly, ale dážď vás bičuje zo všetkých strán. Pridajte si slanú vodu a je jasné, že podnebie vytvorilo podmienky, ktorým sa LLENTAB jednoducho musel postaviť čelom.

Od svojho založenia v roku 1972 spoločnosť LLENTAB už zrealizovala viac ako 10 000 oceľových montovaných hál vo Švédsku, Nórsku, Dánsku, Poľsku, Nemecku, na Ukrajine, v Českej republike a na Slovensku. Z toho bolo viac ako 1 500 projektov realizovaných na Slovensku a v Českej republike.

Haly LLENTAB je možné rozšíriť, zmeniť dispozície, poprípade zmeniť využitie. Konštrukcia haly môže byť stavaná v niekoľkých oddelených etapách a byť tak prispôsobená aktuálnym podmienkam a potrebám. Napr. hala s neizolovaným opláštením môže byť neskôr izolovaná, alebo môže byť dodatočne rozšírená o ďalšiu plochu pristavením ďalších modulov, prípadne môže byť dodatočne rozdelená podľa potreby. Haly LLENTAB je možné aj demontovať a opäť zmontovať na inom mieste.

Ide napríklad o znalosť koróznej agresivity prostredia v závislosti na poľnohospodárskej činnosti, nebezpečenstvo zaťaženia snehom a veterné podmienky podľa miesta výstavby, energetickú náročnosť atď.

Od roku 1972 LLENTAB dokončil viac ako 10 000 hál, aktuálne zamestnáva viac ako 400 zamestnancov a pôsobí na 7 trhoch v Európe.

V prípade demolácie oceľovej haly je možné získanú oceľ recyklovať roztavením v oceliarni a následne znovu použiť pri výrobe novej ocele. Zber ocele na recykláciu je perfektne organizovaný a veľká časť vyrobenej ocele pochádza z odpadovej ocele. Tým sa znižuje dopad na životné prostredie.

LLENTAB uzatvára partnerstvá s renomovanými spoločnosťami z oblasti finančníctva, subvenčnej politiky a pod. Cieľom týchto partnerstiev je snaha získať pre našich zákazníkov výhodnejšie podmienky vo fáze prípravy a realizácie projektu. Hlavné výhody pre klienta sú úspora financií a času, zredukovanie úradných papierovačiek. Vždy prihliadame na možnosti našich klientov.

Skladové haly LLENTAB

LLENTAB skladové haly

Výstavba skladovej haly pre BKP

Výstavba skladovej haly pre BKP

Prečo má spoločnosť LLENTAB spokojných zákazníkov, ktorí sa opakovane vracajú s novými objednávkami na oceľové haly?

Sme schopní kombinovať požiadavky na kvalitu, rýchlosť výstavby a cenu. Starostlivo počúvame ich potreby počas nášho štandardizovaného 10-krokového LLENTAB procesu realizácie skladovej haly.  Od prvého stretnutia až po konečné odovzdanie dokončenej budovy. Odovzdanie haly neznamená koniec spolupráce. Všetky projekty sú navždy v našej databáze. Preto môžeme rýchlo reagovať, keď klienti niečo následne potrebujú – napríklad izolovať budovu alebo vybudovať rozšírenie. S viac ako 10 000 dokončenými projektmi vieme, že dodatočné požiadavky určite prídu.

Naším cieľom je vybudovať nielen dobré dlhodobé vzťahy so zákazníkmi, ale aj výrobu a postupy šetrné k životnému prostrediu. Okrem osobného prístupu je základom nášho úspechu premyslený, efektívny a flexibilný stavebný systém. Ak máte záujem o podrobnosti, prečítajte si naše technické informácie a pozrite si naše videá. Navrhujeme efektívne konštrukcie budov pre skladovacie priestory, na výber je viac typov opláštenia stien a strechy. Vieme sa prispôsobiť všetkým požiadavkám zákazníkov. Pozrite si spätnú väzbu od desiatok našich spokojných zákazníkov!

Montáž skladovej haly – video a spätná väzba klienta.

Oceľová skladová hala Vondráček - výstavba CZ0757

“Celkovú spoluprácu so spoločnosťou LLENTAB hodnotím veľmi pozitívne. Projekt od samého začiatku projektovania cez výrobu až po konečnú montáž doslova predčil všetky moje očakávania. Príjemným prekvapením bol pre nás fakt, že montéri spoločnosti boli ochotní a schopní pracovať aj pri teplotách hlboko pod bodom mrazu. A tak predovšetkým vďaka ich prístupu nedošlo k posunu termínu dokončenia, čo bolo pre nás nesmierne dôležité vzhľadom k ďalším nadväzujúcim záväzkom.”

Josef Vondráček, Skladová hala CZ0757

Jeden systém – mnoho rôznych skladových hál a logistických centier

Máme pre vás viac!

Nezáleží, či ste priamy zadávateľ, generálny dodávateľ alebo architekt - máme pre vás viac ako oceľové haly.