Predstavujeme vám LLENTAB oceľové haly

Oceľové haly LLENTAB – neobmedzené možnosti – od projekcie po montáž – švédska kvalita v každom detaile – variabilita a funkčnosť – výroba na mieru – krátke dodacie doby – využiteľné pre všetky odvetvia – cenovo výhodné riešenia – viac ako 10 000 dokončených projektov – férové jednanie – spoľahlivý klientský servis – viac ako 40 rokov preverená kvalita – ohľaduplnosť voči životnému prostrediu – od skladov až po reprezentatívne priestory. LLENTAB – domov pre Vaše nápady.

PSK Aréna – LLENTAB hokejový štadión

Ahojte, som Jaroslav Obšut a som z Prešova. Moje meno je Róber Pukalovič a som bývalý hokejový hráč. Ahojte, som Michal Sersen a hrám hokej od mojich piatich rokov. A som veľmi šťastný, že na Slovensku sa začali stavať štadióny ako tento v Prešove. LLENTAb stavia zimné štadióny po celom svete už niekoľko rokov a som veľmi šťastný, že do mapky referencií si pridali i Prešov.

Priebeh výstavby skladovej haly CZ0757

Dňa 31.5. 2016 sme dokončili prístavbu skladovej haly v obci Háje na Příbramsku [49°40’35.0″N 14°02’58.6″E]. Jedná sa o samostatný sklad pripojený k existujúcej budove. Hala má pôdorysný tvar obdĺžnika s rozmermi 34,156 m x 156,988 m. Vnútorný priestor je rozdelený pomocou požiarnej steny. Vnútorná svetlá výška budovy je 8,3 m.

Detaily montáže LLENTAB oceľových hál

Kungshamn a okolie – miesto, kde vznikajú LLENTAB oceľové haly