Predstavujeme vám LLENTAB oceľové haly

Oceľové haly LLENTAB – neobmedzené možnosti – od projekcie po montáž – švédska kvalita v každom detaile – variabilita a funkčnosť – výroba na mieru – krátke dodacie doby – využiteľné pre všetky odvetvia – cenovo výhodné riešenia – viac ako 10 000 dokončených projektov – férové jednanie – spoľahlivý klientský servis – viac ako 40 rokov preverená kvalita – ohľaduplnosť voči životnému prostrediu – od skladov až po reprezentatívne priestory. LLENTAB – domov pre Vaše nápady.

PSK Aréna – LLENTAB hokejový štadión

Ahojte, som Jaroslav Obšut a som z Prešova. Moje meno je Róber Pukalovič a som bývalý hokejový hráč. Ahojte, som Michal Sersen a hrám hokej od mojich piatich rokov. A som veľmi šťastný, že na Slovensku sa začali stavať štadióny ako tento v Prešove. LLENTAb stavia zimné štadióny po celom svete už niekoľko rokov a som veľmi šťastný, že do mapky referencií si pridali i Prešov.

LLENTAB pre ŠVEC GROUP

Spoločnosť ŠVEC GROUP, so sídlom vo Vrábľoch, si v rámci modernizácie časti svojho areálu vybrala náš systém oceľových konštrukcií LLENTAB. Vyjadrenie k výstavbe hál nám poskytol Ing. Pavol Harvan, výkonný riaditeľ v spoločnosti ŠVEC GROUP. Jeho skúsenosti s pôsobením vo firme a tiež pohľad na využitie našich hál LLENTAB vám predstaví v tomto videu.

Detaily montáže LLENTAB oceľových hál

Kungshamn a okolie – miesto, kde vznikajú LLENTAB oceľové haly