Výrobné závody a výrobné haly s využitím systému LLENTAB – významný podiel našich referencií v SR a ČR

Výrobné haly sú jedným z hlavných spôsobov využitia systému montovaných oceľových hál LLENTAB. Postavili sme v SR a ČR viac ako 1000 hál, z toho viac ako 300 sú výrobné haly. LLENTAB má klientov z rôznych odvetví – pekárne, spracovatelia dreva, servisné strediská, obrábacie závody, mraziarne, tlačiarne a ďalšie priemyselné odvetvia. Vysoká prispôsobivosť našej technológie nám umožňuje plniť najrôznejšie požiadavky zákazníkov (napr. realizácia rôzneho technického vybavenia, žeriavové dráhy, veľké posuvné brány, podlahy atď.).

Častým prípadom je prepojenie výroby so skladom, ak klient nemá samostatnú skladovú halu. Hneď od začiatku projektu, už vo fáze návrhu, zvažujeme možné rozšírenia a zmeny oceľových hál. Investor má potom v budúcnosti príležitosť jednoduchšie rozšíriť pôvodnú halu. Postavili viac ako 2 500 výrobných hál v rámci Európy, z toho viac ako 300 na území SR a ČR. Pozrite si naše referencie a inšpirujte sa výrobnými halami z už existujúcich projektov.

Príklady využitia výrobných hál

  • mlyny, výrobné závody

  • priemyselné výrobné haly

  • pekárne, mraziarenské haly

  • spracovanie dreva a stavebných materiálov

  • budovy tlačiarní a servisných stredísk

  • haly na výrobu nábytku

3000000+
m2 výrobných hál
(z toho viac ako 300 000 m2 v SR a ČR)
50
rokov skúseností
(z toho 25 rokov v SR a ČR)
3000+
dokončených výrobných hál
(z toho viac ako 300 v SR a ČR)
92
vlastných projektantov
(z toho 26 v SR a ČR)

Prečo si vybrať LLENTAB ako dodávateľa výrobnej haly, výrobného závodu alebo inej oceľovej haly?

Spoločnosť LLENTAB ako jediná na slovenskom a českom trhu má pod kontrolou celý proces dodávky oceľových hál od prenesenia prvej predstavy klienta na papier a projektovanie cez výrobu po montáž. Týmto Vám garantuje kvalitu na každom stupni dodávky. Konkrétne ide o prvý kontakt s obchodným zástupcom, ktorý je pridelený podľa regiónu klienta. Následne projekcia. Nadväzuje výroba vo švédskom Kungshamne. Samozrejmosťou je stavba haly prebiehajúca opäť pod vedením certifikovaných technikov.

Korene systému priehradových väzníkov LLENTAB siahajú do mesta Kungshamn, ktoré sa nachádza v kraji Bohuslän na západnom pobreží Švédska. Miestne podnebie formovalo LLENTAB už od založenia v roku 1972. Slnko tu svieti silno a často. Ak však dôjde k zmene, je to zmena dramatická. Nielen, že leje ako z krhly, ale dážď vás bičuje zo všetkých strán. Pridajte si slanú vodu a je jasné, že podnebie vytvorilo podmienky, ktorým sa LLENTAB jednoducho musel postaviť čelom.

Od svojho založenia v roku 1972 spoločnosť LLENTAB už zrealizovala viac ako 10 000 oceľových montovaných hál vo Švédsku, Nórsku, Dánsku, Poľsku, Nemecku, na Ukrajine, v Českej republike a na Slovensku. Z toho bolo viac ako 1 500 projektov realizovaných na Slovensku a v Českej republike.

Haly LLENTAB je možné rozšíriť, zmeniť dispozície, poprípade zmeniť využitie. Konštrukcia haly môže byť stavaná v niekoľkých oddelených etapách a byť tak prispôsobená aktuálnym podmienkam a potrebám. Napr. hala s neizolovaným opláštením môže byť neskôr izolovaná, alebo môže byť dodatočne rozšírená o ďalšiu plochu pristavením ďalších modulov, prípadne môže byť dodatočne rozdelená podľa potreby. Haly LLENTAB je možné aj demontovať a opäť zmontovať na inom mieste.

Ide napríklad o znalosť koróznej agresivity prostredia v závislosti na poľnohospodárskej činnosti, nebezpečenstvo zaťaženia snehom a veterné podmienky podľa miesta výstavby, energetickú náročnosť atď.

Od roku 1972 LLENTAB dokončil viac ako 10 000 hál, aktuálne zamestnáva viac ako 400 zamestnancov a pôsobí na 7 trhoch v Európe.

V prípade demolácie oceľovej haly je možné získanú oceľ recyklovať roztavením v oceliarni a následne znovu použiť pri výrobe novej ocele. Zber ocele na recykláciu je perfektne organizovaný a veľká časť vyrobenej ocele pochádza z odpadovej ocele. Tým sa znižuje dopad na životné prostredie.

LLENTAB uzatvára partnerstvá s renomovanými spoločnosťami z oblasti finančníctva, subvenčnej politiky a pod. Cieľom týchto partnerstiev je snaha získať pre našich zákazníkov výhodnejšie podmienky vo fáze prípravy a realizácie projektu. Hlavné výhody pre klienta sú úspora financií a času, zredukovanie úradných papierovačiek. Vždy prihliadame na možnosti našich klientov.

Výrobné haly LLENTAB

LLENTAB výrobné haly

Predstavenie spoločnosti LLENTAB

Predstavenie spoločnosti LLENTAB

Prečo sú zákazníci LLENTAB spokojní a z akého dôvodu sa k nám opakovane vracajú s požiadavkou na výstavbu ďalšej oceľovej haly?

Sme schopní kombinovať požiadavky na cenu, kvalitu, podmienky aj rýchlosť výstavby. Počas nášho 10-krokového štandardizovaného procesu LLENTAB starostlivo počúvame požiadavky našich klientov pri realizácii výrobnej haly, a to od prvého kontaktu až po odovzdanie dokončenej budovy. Popritom, odovzdanie dokončenej haly nie je poslednou spoluprácou. Všetky projekty sú v našej databáze, a preto môžeme rýchlo reagovať, keď klienti neskôr potrebujú napríklad izoláciu haly alebo zmenu vnútorného členenia. S viac ako 10 000 dokončenými projektmi sme pripravení na dodatočné zmeny a požiadavky.

Naším cieľom je nielen postaviť kvalitné výrobné haly a vybudovať dobré dlhodobé vzťahy so zákazníkmi, ale aj naša vlastná výroba a postupy dbajúce na životné prostredie. Popri skúsenostiach a osobnom prístupe je základom nášho úspechu premyslený, efektívny a flexibilný stavebný systém. Pokiaľ máte záujem o detaily, môžete si preštudovať naše technické informácie a pozrieť si naše videá. Navrhujeme efektívne oceľové konštrukcie pre výrobné priestory a odporučíme vhodný typ opláštenia stien a zateplenia výrobného objektu. Sme schopní splniť požiadavky zákazníkov pre efektívne výrobné haly. Prezrite hodnotenia spolupráce od našich zákazníkov.

Vyjadrenie zákazníka, pre ktorého LLENTAB vyrobil a postavil už 3 oceľové haly

S firmou LLENTAB firma HAUK zahájila spoluprácu v roku 2011 a od tejto doby už došlo k úspešnej realizácii dokopy 3 výrobných hál a niekoľko skladovacích prístreškov.  Haly boli postavené v dohodnutých termínoch, v požadovanej kvalite a zjednanej cene. Ocenili sme variabilitu celého systému, kde je ľahké na konštrukčné prvky pripevňovať energo rozvody a predovšetkým rýchlosť montáže, ktorá je vzhľadom na neustále rozširovanie nášho výrobného systému žiadúca.”

Jeden systém – mnoho rôznych výrobných hál a výrobných závodov

Máme pre vás viac!

Nezáleží, či ste priamy zadávateľ, generálny dodávateľ alebo architekt - máme pre vás viac ako oceľové haly.