Hangáre, letiskové sklady, haly pre administratívu letísk sa so systémom LLENTAB stavajú ľahko

Unikátny systém montovaných oceľových hál LLENTAB je obľúbený naprieč rôznymi odbormi. Jednou z oblastí, kde se systém často využíva, sú letecké haly. Hlavnou prednosťou systému LLENTAB pri výstavbe hangárov je možnosť stavby s rozponom haly až 70 m bez vnútorných oporných stĺpov a neobmedzenej dĺžky. LLENTAB pozná špecifiká spojené s výstavbou leteckých hál. Samozrejmosťou je vybavenie haly elektricky ovládanými posuvnými vrátami, prípadne mostovým žeriavom pre manipuláciu a pod.

Príklady využitia LLENTAB hál v letectve

  • haly na športové letisko

  • súkromné letecké hangáre

  • hangáre pre vrtuľníky

  • prístrešky

  • sklady

  • haly pre zázemie a administratívu letísk

10000 +
dokončených oceľových hál
(z toho viac ako 1 000 v SR a ČR)
50
rokov skúseností
(z toho 25 rokov v SR a ČR)
420
zamestnancov
(z toho 67 v SR a ČR)
92
vlastných projektantov
(z toho 26 v SR a ČR)

Prečo si vybrať LLENTAB ako dodávateľa hangára, letiskovej servisnej haly alebo inej oceľovej haly?

Spoločnosť LLENTAB ako jediná na slovenskom a českom trhu má pod kontrolou celý proces dodávky oceľových hál od prenesenia prvej predstavy klienta na papier a projektovanie cez výrobu po montáž. Týmto Vám garantuje kvalitu na každom stupni dodávky. Konkrétne ide o prvý kontakt s obchodným zástupcom, ktorý je pridelený podľa regiónu klienta. Následne projekcia. Nadväzuje výroba vo švédskom Kungshamne. Samozrejmosťou je stavba haly prebiehajúca opäť pod vedením certifikovaných technikov.

Korene systému priehradových väzníkov LLENTAB siahajú do mesta Kungshamn, ktoré sa nachádza v kraji Bohuslän na západnom pobreží Švédska. Miestne podnebie formovalo LLENTAB už od založenia v roku 1972. Slnko tu svieti silno a často. Ak však dôjde k zmene, je to zmena dramatická. Nielen, že leje ako z krhly, ale dážď vás bičuje zo všetkých strán. Pridajte si slanú vodu a je jasné, že podnebie vytvorilo podmienky, ktorým sa LLENTAB jednoducho musel postaviť čelom.

Od svojho založenia v roku 1972 spoločnosť LLENTAB už zrealizovala viac ako 10 000 oceľových montovaných hál vo Švédsku, Nórsku, Dánsku, Poľsku, Nemecku, na Ukrajine, v Českej republike a na Slovensku. Z toho bolo viac ako 1 500 projektov realizovaných na Slovensku a v Českej republike.

Haly LLENTAB je možné rozšíriť, zmeniť dispozície, poprípade zmeniť využitie. Konštrukcia haly môže byť stavaná v niekoľkých oddelených etapách a byť tak prispôsobená aktuálnym podmienkam a potrebám. Napr. hala s neizolovaným opláštením môže byť neskôr izolovaná, alebo môže byť dodatočne rozšírená o ďalšiu plochu pristavením ďalších modulov, prípadne môže byť dodatočne rozdelená podľa potreby. Haly LLENTAB je možné aj demontovať a opäť zmontovať na inom mieste.

Ide napríklad o znalosť koróznej agresivity prostredia v závislosti na poľnohospodárskej činnosti, nebezpečenstvo zaťaženia snehom a veterné podmienky podľa miesta výstavby, energetickú náročnosť atď.

Od roku 1972 LLENTAB dokončil viac ako 10 000 hál, aktuálne zamestnáva viac ako 400 zamestnancov a pôsobí na 7 trhoch v Európe.

The collection of steel for recycling is perfectly organised and a large portion of the steel produced comes from waste steel, thus reducing environmental impact.

LLENTAB uzatvára partnerstvá s renomovanými spoločnosťami z oblasti finančníctva, subvenčnej politiky a pod. Cieľom týchto partnerstiev je snaha získať pre našich zákazníkov výhodnejšie podmienky vo fáze prípravy a realizácie projektu. Hlavné výhody pre klienta sú úspora financií a času, zredukovanie úradných papierovačiek. Vždy prihliadame na možnosti našich klientov.

Predstavenie spoločnosti LLENTAB

Predstavujeme vám oceľové haly LLENTAB

Prečo s nami zákazníci opakovane stavajú oceľové haly?

V LLENTAB sme schopní kombinovať požiadavky na kvalitu, rýchlosť výstavby a cenu. Počúvame potreby našich zákazníkov počas nášho štandardizovaného 10-krokového LLENTAB procesu realizácie oceľovej haly.  Od prvého stretnutia až po konečné odovzdanie dokončenej budovy. Odovzdanie haly neznamená koniec spolupráce. Všetky projekty sú evidované v našej databáze a vďaka nim môžeme rýchlo reagovať, ak klienti následne potrebujú ďalšie úpravy – napríklad izolovať halu alebo vybudovať rozšírenie. S viac ako 10 000 dokončenými projektmi vieme, že dodatočné požiadavky sa určite vyskytnú.

Naším cieľom je okrem vytvárania dobrých dlhodobých vzťahov aj dôraz na výrobu a postupy šetrné k životnému prostrediu. Okrem osobného prístupu je základom nášho úspechu premyslený, efektívny a flexibilný stavebný systém. V prípade záujmu o podrobnosti o našom konštrukčnom systéme si môžete prezrieť naše technické informácie alebo si pozrieť naše videá. Navrhujeme efektívne oceľové konštrukcie na rôzne využitie. Na výber ponúkame viacero typov opláštenia stien a strechy. Vieme sa prispôsobiť všetkým požiadavkám zákazníkov. Pozrite si spätnú väzbu od desiatok našich spokojných zákazníkov.

Jeden systém – mnoho rôznych využití na haly v letectve – hangáre, letiskové sklady, administratívne zázemie letiska

Máme pre vás viac!

Nezáleží, či ste priamy zadávateľ, generálny dodávateľ alebo architekt - máme pre vás viac ako oceľové haly.