Prečo si vybrať LLENTAB ako dodávateľa pre vašu oceľovú halu?

Nemáme iba jedinú odpoveď na túto otázku. Flexibilita, spoľahlivosť a dobré ceny by mohli byť tri odpovede. Skvelé služby, vytrvalosť a vysoká kvalita sú tri ďalšie. Aby sme boli úprimní, každý zákazník dostáva jedinečnú odpoveď a každý projekt rozpráva svoj vlastný príbeh. Všetky naše projekty majú jednu vec spoločnú – náš proces. Pozrite si naše hlavné výhody!

Získate integrovaný proces

Viac »

Všetky kroky projektu sú riešené interne - projekt, výroba, realizácia

LLENTAB ako jedna z mála firiem na trhu má dosah na celý proces dodania oceľovej haly. Od počiatočnej skice klienta na papieri cez naprojektovanie a výrobu až po montáž. Zaručíme vám kvalitu a efektivitu v každom kroku vášho projektu.

Rokmi preverený systém zo Švédska

Viac »

Preverený systém

Korene systému oceľových hál LLENTAB siahajú do mesta Kungshamn, ktoré sa nachádza v kraji Bohuslän na západnom pobreží Švédska. Miestne podnebie utváralo a formovalo LLENTAB už od založenia v roku 1972. Slnko tu svieti silno a často. Ak dôjde k zmene, je to zmena dramatická. Nielenže leje ako z krhly, ale dážď vás bičuje zo všetkých strán. Pridajte slanú vodu a je jasné, že podnebie vytvorilo podmienky, ktorým sa LLENTAB jednoducho musel postaviť čelom.

Skúsenosti z viac ako 10 000 dokončených projektov

Viac »

Viac ako 10 000 dokončených projektov

Vždy sme kládli dôraz na efektivitu a cenu. Preto sme dnes zaujímavým partnerom pre malé a stredné firmy. Dôkazom popularity oceľových hál LLENTAB je viac ako 10 000 realizovaných projektov po celej Európe. Z toho bolo viac ako 1 500 projektov realizovaných na Slovensku a v Čechách.

Jednoduchá modifikovateľnosť systému v prípade potreby

Viac »

Jednoduchá modifikovateľnosť

Haly LLENTAB je možné rozšíriť, zmeniť dispozíciu, poprípade zmeniť použitie. Napríklad hala s neizolovaným opláštením môže byť neskôr izolovaná, alebo dodatočne môže byť rozšírená o ďalšiu plochu pristavaním ďalších modulov, prípadne môže byť dodatočne rozdelená podľa potreby. Haly LLENTAB je možné aj demontovať a opäť zmontovať na inom mieste.

Znalosť prostredia a s ním spojených nárokov na stavbu

Viac »

Znalosť prostredia

Napríklad znalosť prostredia koróznej agresivity závislého na poľnohospodárskej činnosti, nebezpečenstva zaťaženia snehom, veterných podmienok podľa miesta výstavby, energetickú náročnosť atď.

Silná spoločnosť so stabilným zázemím a službami

Viac »

Stabilná spoločnosť

Viac ako 400 zamestnancov na 7 trhoch v Európe. Zastavaná plocha našich projektov v Európe presahuje 12 miliónov m2.

100% recyklovateľnosť ocele a súvisiaci dopad na životné prostredie

Viac »

Životné prostredie

Zber ocele pre recykláciu je perfektne organizovaný a veľká časť vyrobenej ocele pochádza z odpadovej ocele, čím je znížený dopad na životné prostredie.

Sme partneri renomovaných spoločností z rôznych odvetví

Viac »

LLENTAB partneri

LLENTAB uzatvára partnerstvá s renomovanými spoločnosťami z oblasti finančníctva, subvenčnej politiky a pod. Cieľom týchto partnerstiev je snaha získať pre našich zákazníkov výhodnejšie podmienky vo fáze prípravy a realizácie projektu. Hlavné výhody pre klienta sú úspora financií a času, zredukovanie úradných papierovačiek. Vždy prihliadame na možnosti našich klientov.