So systémom LLENTAB staviame aj jazdiarne, jazdecké haly, zázemie pre jazdecké kluby

Jednou z oblastí, v ktorej sa s obľubou používa systém montovaných oceľových hál LLENTAB, sú jazdecké haly. Oceňovanou výhodou systému LLENTAB je možnosť stavby haly s rozponom až 70 m bez vnútorných oporných stĺpov a neobmedzenej dĺžky, to výrazne zvyšuje komfort dodávaných jazdeckých hál. Pozrite si naše referencie z tejto oblasti.

Využitie oceľových hál pre jazdectvo

  • jazdiarne

  • kruhové jazdiarne

  • senníky

  • prístrešky

  • zázemie jazdeckého klubu

10000+
dokončených oceľových hál
(viac ako 1 000 v SR a ČR)
50
rokov skúseností
(z toho 25 rokov v SR a ČR)
420
zamestnancov
(z toho viac ako 67 v SR a ČR)
92
vlastných projektantov
(z toho 26 v SR a ČR)

Prečo si vybrať LLENTAB ako dodávateľa jazdiarne, jazdeckej haly alebo inej oceľovej haly?

Spoločnosť LLENTAB ako jediná na slovenskom a českom trhu má pod kontrolou celý proces dodávky oceľových hál od prenesenia prvej predstavy klienta na papier a projektovanie cez výrobu po montáž. Týmto Vám garantuje kvalitu na každom stupni dodávky. Konkrétne ide o prvý kontakt s obchodným zástupcom, ktorý je pridelený podľa regiónu klienta. Následne projekcia. Nadväzuje výroba vo švédskom Kungshamne. Samozrejmosťou je stavba haly prebiehajúca opäť pod vedením certifikovaných technikov.

Korene systému priehradových väzníkov LLENTAB siahajú do mesta Kungshamn, ktoré sa nachádza v kraji Bohuslän na západnom pobreží Švédska. Miestne podnebie formovalo LLENTAB už od založenia v roku 1972. Slnko tu svieti silno a často. Ak však dôjde k zmene, je to zmena dramatická. Nielen, že leje ako z krhly, ale dážď vás bičuje zo všetkých strán. Pridajte si slanú vodu a je jasné, že podnebie vytvorilo podmienky, ktorým sa LLENTAB jednoducho musel postaviť čelom.

Od svojho založenia v roku 1972 spoločnosť LLENTAB už zrealizovala viac ako 10 000 oceľových montovaných hál vo Švédsku, Nórsku, Dánsku, Poľsku, Nemecku, na Ukrajine, v Českej republike a na Slovensku. Z toho bolo viac ako 1 500 projektov realizovaných na Slovensku a v Českej republike.

Haly LLENTAB je možné rozšíriť, zmeniť dispozície, poprípade zmeniť využitie. Konštrukcia haly môže byť stavaná v niekoľkých oddelených etapách a byť tak prispôsobená aktuálnym podmienkam a potrebám. Napr. hala s neizolovaným opláštením môže byť neskôr izolovaná, alebo môže byť dodatočne rozšírená o ďalšiu plochu pristavením ďalších modulov, prípadne môže byť dodatočne rozdelená podľa potreby. Haly LLENTAB je možné aj demontovať a opäť zmontovať na inom mieste.

Ide napríklad o znalosť koróznej agresivity prostredia v závislosti na poľnohospodárskej činnosti, nebezpečenstvo zaťaženia snehom a veterné podmienky podľa miesta výstavby, energetickú náročnosť atď.

Od roku 1972 LLENTAB dokončil viac ako 10 000 hál, aktuálne zamestnáva viac ako 400 zamestnancov a pôsobí na 7 trhoch v Európe.

V prípade demolácie oceľovej haly je možné získanú oceľ recyklovať roztavením v oceliarni a následne znovu použiť pri výrobe novej ocele. Zber ocele na recykláciu je perfektne organizovaný a veľká časť vyrobenej ocele pochádza z odpadovej ocele. Tým sa znižuje dopad na životné prostredie.

LLENTAB uzatvára partnerstvá s renomovanými spoločnosťami z oblasti finančníctva, subvenčnej politiky a pod. Cieľom týchto partnerstiev je snaha získať pre našich zákazníkov výhodnejšie podmienky vo fáze prípravy a realizácie projektu. Hlavné výhody pre klienta sú úspora financií a času, zredukovanie úradných papierovačiek. Vždy prihliadame na možnosti našich klientov.

Predstavenie spoločnosti LLENTAB

Predstavujeme vám oceľové haly LLENTAB

Prečo sú zákazníci LLENTAB spokojní a opakovane sa vracajú s novými objednávkami na jazdecké haly?

Dokážeme kombinovať požiadavky na kvalitu, rýchlosť výstavby aj cenu. Vždy si starostlivo vypočujeme požiadavky našich klientov počas celého nášho štandardizovaného 10-krokového LLENTAB procesu realizácie výstavby.  Od prvého stretnutia až po konečné odovzdanie dokončenej jazdeckej haly. Odovzdanie haly neznamená koniec spolupráce. Všetky projekty uchovávame v našich systémoch a v kombinácii s našimi skúsenosťami preto môžeme rýchlo reagovať, pokiaľ klienti následne potrebujú napríklad izolovať halu alebo vybudovať rozšírenie. S viac ako 10 000 dokončenými projektmi vieme, že dodatočné požiadavky sa v mnohých prípadoch objavia.

Naším cieľom je vybudovať nielen dobré dlhodobé vzťahy so zákazníkmi, ale aj výrobu a postupy s ohľadom na životné prostredie. Okrem osobného prístupu je základom nášho úspechu premyslený, efektívny a flexibilný stavebný systém. Ak máte záujem o podrobnosti, na našich webstránkach si môžete preštudovať naše technické informácie alebo si pozrieť naše videá. Navrhujeme efektívne oceľové konštrukcie pre rôzne typy budov, vrátane jazdeckých hál. Na výber je viac typov opláštenia stien a strechy. Prispôsobujeme sa požiadavkám zákazníkov a o ich spokojnosti sa môžete dozvedieť aj cez spätnú väzbu od desiatok našich zákazníkov!

Vyjadrenie klienta, pre ktorého LLENTAB postavil jazdeckú halu

“Spoluprácu so spoločnosťou LLENTAB hodnotím veľmi pozitívne, všetky termíny boli dodržané a s výsledkom sme spokojní.”

Tomáš Sklenár, zástupce investora, Jazdecká hala SK0196

Jeden systém – mnoho rôznych hál – jazdecké haly, jazdiarne, prístrešky, senníky, zázemie jazdeckého klubu

Máme pre vás viac!

Nezáleží, či ste priamy zadávateľ, generálny dodávateľ alebo architekt - máme pre vás viac ako oceľové haly.