So systémom LLENTAB staviame odpadové haly, recyklačné haly a iné stavby pre odpadové hospodárstvo

Systém montovaných oceľových hál LLENTAB je používaný v mnohých výrobných aj nevýrobných odvetviach. Jedným z nich je odpadové hospodárstvo. Odpadové haly LLENTAB sú využívané na skladovanie, triedenie, spracovanie odpadov a čistenie odpadových vôd. Systém odpadových oceľových hál LLENTAB je pripravený na integráciu všetkých požadovaných technológií.

Príklady využitia v odpadovom hospodárstve

  • čističky odpadových vôd

  • triediarne odpadu

  • prístrešky zberov druhotných surovín

  • prevádzkové sklady

10000+
dokončených oceľových hál
(z toho viac ako 1 000 v SR a ČR)
50
rokov skúseností
(z toho 25 rokov v SR a ČR)
0
zamestnancov
(z toho 67 v SR a ČR)
0
projektantov
(z toho 26 v SR a ČR)

Prečo si vybrať LLENTAB ako dodávateľa odpadovej haly, recyklačnej haly alebo inej oceľovej haly?

Spoločnosť LLENTAB ako jediná na slovenskom a českom trhu má pod kontrolou celý proces dodávky oceľových hál od prenesenia prvej predstavy klienta na papier a projektovanie cez výrobu po montáž. Týmto Vám garantuje kvalitu na každom stupni dodávky. Konkrétne ide o prvý kontakt s obchodným zástupcom, ktorý je pridelený podľa regiónu klienta. Následne projekcia. Nadväzuje výroba vo švédskom Kungshamne. Samozrejmosťou je stavba haly prebiehajúca opäť pod vedením certifikovaných technikov.

Korene systému priehradových väzníkov LLENTAB siahajú do mesta Kungshamn, ktoré sa nachádza v kraji Bohuslän na západnom pobreží Švédska. Miestne podnebie formovalo LLENTAB už od založenia v roku 1972. Slnko tu svieti silno a často. Ak však dôjde k zmene, je to zmena dramatická. Nielen, že leje ako z krhly, ale dážď vás bičuje zo všetkých strán. Pridajte si slanú vodu a je jasné, že podnebie vytvorilo podmienky, ktorým sa LLENTAB jednoducho musel postaviť čelom.

Od svojho založenia v roku 1972 spoločnosť LLENTAB už zrealizovala viac ako 10 000 oceľových montovaných hál vo Švédsku, Nórsku, Dánsku, Poľsku, Nemecku, na Ukrajine, v Českej republike a na Slovensku. Z toho bolo viac ako 1 500 projektov realizovaných na Slovensku a v Českej republike.

Haly LLENTAB je možné rozšíriť, zmeniť dispozície, poprípade zmeniť využitie. Konštrukcia haly môže byť stavaná v niekoľkých oddelených etapách a byť tak prispôsobená aktuálnym podmienkam a potrebám. Napr. hala s neizolovaným opláštením môže byť neskôr izolovaná, alebo môže byť dodatočne rozšírená o ďalšiu plochu pristavením ďalších modulov, prípadne môže byť dodatočne rozdelená podľa potreby. Haly LLENTAB je možné aj demontovať a opäť zmontovať na inom mieste.

Ide napríklad o znalosť koróznej agresivity prostredia v závislosti na poľnohospodárskej činnosti, nebezpečenstvo zaťaženia snehom a veterné podmienky podľa miesta výstavby, energetickú náročnosť atď.

Od roku 1972 LLENTAB dokončil viac ako 10 000 hál, aktuálne zamestnáva viac ako 400 zamestnancov a pôsobí na 7 trhoch v Európe.

V prípade demolácie oceľovej haly je možné získanú oceľ recyklovať roztavením v oceliarni a následne znovu použiť pri výrobe novej ocele. Zber ocele na recykláciu je perfektne organizovaný a veľká časť vyrobenej ocele pochádza z odpadovej ocele. Tým sa znižuje dopad na životné prostredie.

LLENTAB uzatvára partnerstvá s renomovanými spoločnosťami z oblasti finančníctva, subvenčnej politiky a pod. Cieľom týchto partnerstiev je snaha získať pre našich zákazníkov výhodnejšie podmienky vo fáze prípravy a realizácie projektu. Hlavné výhody pre klienta sú úspora financií a času, zredukovanie úradných papierovačiek. Vždy prihliadame na možnosti našich klientov.

Predstavenie spoločnosti LLENTAB

Predstavujeme vám oceľové haly LLENTAB

Zákazníci s nami stavajú opakovane oceľové haly. Čo stojí za ich spokojnosťou s LLENTAB?

My v LLENTAB sme schopní kombinovať požiadavky na kvalitu, cenu a tiež rýchlosť výstavby. Dôkladne počúvame potreby našich klientov počas nášho štandardizovaného 10-krokového LLENTAB procesu realizácie haly.  Od prvého stretnutia až po konečné odovzdanie dokončenej oceľovej haly. Odovzdanie budovy neznamená koniec spolupráce. Všetky projekty v našich databázach sú cenným zdrojom, aby sme dokázali rýchlo reagovať v prípade, že klienti majú dodatočné požiadavky – napríklad na doizolovanie haly alebo pre prípad rozšírenia budovy. S viac ako 10 000 dokončenými projektmi sme na dodatočné požiadavky vždy pripravení.

Naším cieľom je vybudovať nielen dobré dlhodobé vzťahy so zákazníkmi, ale aj výrobu a postupy šetrné k životnému prostrediu. Okrem osobného prístupu je základom nášho úspechu premyslený, efektívny a flexibilný stavebný systém. Ak máte záujem o podrobnosti, prečítajte si naše technické informácie a pozrite si naše videá. Navrhujeme efektívne konštrukcie budov pre skladovacie priestory, na vber je viac typov opláštenia sien a strechy. Vieme sa prispôsobiť všetkým požiadavkám zákazníkov. Pozrite si spätnú väzbu od desiatok našich spokojných zákazníkov!

Výroba a montáž odpadovej haly – spätná väzba klienta A.S.A. Zohor

“Nakoľko s firmou LLENTAB sme v minulosti mali dobrú spoluprácu, tak tá sa prejavila i pri tejto poslednej zákazke. Všetky dohodnuté veci boli v zmysle dohody dodržané, práce kvalitne vykonané.V prípade ďalších stavieb v budúcnosti sa určite s firmou LLENTAB skontaktujeme.”

Jeden systém – mnoho rôznych odpadových a recyklačných hál pre odpadové hospodárstvo

Máme pre vás viac!

Nezáleží, či ste priamy zadávateľ, generálny dodávateľ alebo architekt - máme pre vás viac ako oceľové haly.