LLENTAB sprievodca pre priamych zadávateľov – prevedieme vás bezpečne celým procesom od počiatočného náčrtu na papieri cez prípravu projektu po montáž a záverečnú kolaudáciu stavby

LLENTAB pozná potreby priamych zadávateľov – preto sme perfektným sprievodcom počas každej fázy projektu až po záverečnú kolaudáciu hotovej oceľovej haly. Nezáleží na oblasti vášho podnikania ani na veľkosti investora. Riešenia LLENTAB sú flexibilné a kladieme dôraz na výhodné ceny. Preto sme vhodným dodávateľom pre veľké aj malé podniky. Výhodou je aj flexibilita oceľovej haly po dokončení – hala môže byť dodatočne zaizolovaná, rozšírená alebo rozdelená.

Realizovali sme viac ako 10 000 oceľových hál v Európe, z toho viac ako 1 000 na Slovensku a v Českej Republike. Naše oceľové haly majú širokú škálu využitia. Sme silná spoločnosť so stabilným zázemím a službami.

Máme vlastný tím projektantov, vlastné výrobné linky a vlastný montážny tím. Okrem toho LLENTAB uzatvára partnerstvá s renomovanými finančnými spoločnosťami, aby pomohol zabezpečiť svojim klientom v prípravnej fáze projektu finančné zvýhodnenie a odbremenil ich od úradníckych papierovačiek.

LLENTAB oceľové haly - sprievodca pre priamych zadávateľov