Budúcnosť na konštrukciách LLENTAB

Hala LLENTAB je oceľová konštrukcia obvykle s plášťom zo sendvičových panelov. Teoreticky však môže mať ľubovoľný vzhľad. Taktiež sa dá využiť na rôzne účely.

Podstatou je konštrukcia z tvarovaných oceľových profilov. Tie sa vyrábajú 100 % na mieru v našich výrobných závodoch, s výpočtom pre zaťaženie vami požadovaného priestoru a rozpätia a sú rýchlo zoskrutkované na stavenisku podobne ako stavebnica Merkur. Tento proces, od prvého návrhu až po samotné opláštenie haly odolné voči poveternostným vplyvom, patrí medzi najrýchlejší v stavebníctve. A čas sú peniaze.

LLENTAB oceľová konštrukcia - detail
LLENTAB oceľová hala Oscar/ Švédsko

Haly s dlhou životnosťou. A ešte viac.

Okrem rýchleho procesu je naším prísľubom pre klienta hala s viac ako bežnou životnosťou, pri zachovaní hodnoty a dizajnu, ktorý je flexibilný pre nové techniky, radikálne zmeny dispozície a rozšírenia/integrácie nového priestoru a funkčného využitia.

Zo skúseností vieme, že budova sa v priebehu času vyvíja. Investícia do nových zariadení rozvíja podnikanie a vedie k ďalším investíciám často oveľa skôr, ako sa očakávalo.

Možnosť jednoducho upravovať budovu počas celého jej životného cyklu je v rámci udržateľnosti bežnou praxou, z ktorej profitujeme nielen my, ale predovšetkým vy a vaša spoločnosť.

Keď sa dostanete na koniec svojej kariéry, možno odídete do dôchodku alebo predáte svoj podnik, hala LLENTAB bude stále v dobrom stave s vysokou hodnotou pre ďalších majiteľov. Hala môže byť dokonca demontovaná a znovu postavená na inom mieste, poprípade môže byť recyklovaná.

Oceľové konštrukcie LLENTAB budú mať stále hodnotu a aj v budúcnosti budú poskytovať mnoho prospešných možností využitia.