V novembri sme pre firmu FURNI FINISH začali s montážou prístavby k výrobnej hale vo Veľkom Krtíši. Projekt sme úspešne dokončili v priebehu februára tohto roku.

SK000597 FURNI FINISH VELKY KRTIS, prístavba k výrobnej hale, Veľký Krtíš

Nová prístavba výrobnej haly z oceľových konštrukcií LLENTAB stojí na ploche s rozmermi 30 x 54 m (šírka x dĺžka).

Nová hala s konštrukciou P4HR je „po vode“, v dĺžke 54 m, napojená na existujúcu výrobnú halu a má pultovú strechou so sklonom 3,85 °.

Strešný plášť LLENTAB typ 2LF je tepelne izolovaný (fúkaná izolácia s hrúbkou 300 mm) a krytinou je oceľový pozinkovaný lakovaný trapézový plech. Ten je použitý aj na podhľad strešnej konštrukcie. Výška haly v najvyššom mieste konštrukcie je 13,8 m.

Obvodový plášť LLENTAB typ 7F je z vodorovne kladených tepelnoizolačných sendvičových panelov s jadrom z minerálnej vlny s hrúbkou 200 mm a je inštalovaný vo výške od +0,4 m po +9,5 m.

Stĺpy nesúce obvodový plášť majú požiarnu odolnosť R 60 (kapotáž sadrokartónom + krycí plech), rovnakú požiarnu odolnosť má aj nosná konštrukcia strechy.

Požiarna odolnosť strešného plášťa je EI 60 D1, obvodového plášťa EW 60 / EI 60 D1.

oceľové haly
montované haly LLENTAB
výrobná oceľová hala

Pozrite si prehľad ďalších projektov, ktorých výstavbu sme ukončili v predošlých mesiacoch.

Z viac ako 10 000 projektov LLENTAB v Európe si môžete pozrieť takmer 2 000 z nich zrealizovaných v rámci ČR a SR  – viac v našich referenciách.