V Revúcej montujeme pre investora Herman Slovakia Production, s. r. o. novú halu. Pre túto spoločnosť pritom nestaviame halu prvýkrát – vlani v novembri sme pre ňu dokončili prístavbu pre sklad a výrobu.

SK000554 HERMAN, výrobná hala, Revúca

Objednávateľom novej izolovanej haly je stavebná spoločnosť ADVIS, s. r. o. z Revúcej, investorom je spoločnosť Herman Slovakia Production, s. r. o. z Košíc. Firma bola založená v roku 1992 a v začiatkoch sa orientovala na predaj elektronických súčiastok, digitálnych multimetrov a predaj, montáž a servis občianskych rádiostaníc. Zmena orientácie na stavebný a strojársky sektor nastala neskôr. Od roku 2015 firma vyrába vlastné rezné a brúsne nástroje. Posledné roky so sebou priniesli automatizáciu a robotizáciu výroby a zavádzanie smart technológií. V roku 2020 spustila prvú plne automatickú robotizovanú výrobnú linku a v tomto trende chce naďalej pokračovať. Súčasne s tým investuje do výstavby nových objektov vo svojom areáli v Revúcej.

Od mája 2022 tu pre ňu montujeme novú halu LLENTAB, ktorá vyrastá na ploche 24,7 x 60,2 m. Jej vnútorná výška bude 7,5 m.

Konštrukcia LLENTAB S7HR má sedlovú strechu so sklonom 7°, strešný plášť typ 2LF je tepelne izolovaný 250 mm vrstvou fúkanej minerálnej vlny v podhľade. Obvodový plášť LLENTAB typ 7 tvoria horizontálne uložené sendvičové panely (izolácia 100 mm PIR).

Súčasťou haly je aj vstavané podlažie s užitočným zaťažením 350 kg / m2 na ploche 11,6 x 12,0 m a dvojramenné schodisko.

Hala bude mať prístrešok upevnený na tiahlach, jeho dĺžka bude 60 m a výška spodnej hrany 4,2 metre.

Pozrite si prehľad ďalších projektov, ktorých výstavbu sme začali v predošlých mesiacoch.