Začali sme s výstavbou novej výrobnej haly v Šuranoch

Od februára staviame novú výrobnú halu v Šuranoch.

SK000603 PACT, výrobná hala, Šurany

Objednávateľom a investorom novej výrobnej haly s administratívnou časťou je spoločnosť PACT Facilities, s. r. o. so sídlom v Šuranoch, ktorá je súčasťou nadnárodnej skupiny PACT. Tá patrí medzi predných výrobcov vizuálnych merchandising konceptov, displejov, predajného nábytku alebo riešení ShopInShop. Sídlo skupiny PACT je v Rakúsku, firma je zároveň doma po celom svete. Spoločnosť PACT vyvíja produkty POS pre globálny trh, ako aj pre regionálnych zákazníkov. Na Slovensku má centrum a výrobu v Šuranoch, kde sa tiež stavia nová hala z oceľových konštrukcií LLENTAB.

Hala má pôdorys 24,6 x 66,4 m (šírka x dĺžka) a jej svetlá výška bude po dokončení 5,8 metrov.

Sedlová strecha konštrukcie S7HR bude mať sklon 7°. Strecha bude mať strešný plášť LLENTAB typ 2LF s krytinou z oceľového trapézového plechu. V podhľade pod väzníkom bude ako tepelná izolácia 300 mm vrstva fúkanej izolácie.

Nosná konštrukcia strechy a strešný plášť budú mať požiarnu odolnosť REI 30 minút.

Obvodový plášť výrobnej haly LLENTAB typ 4F bude z vodorovne kladeného obojstranne pozinkovaného a lakovaného oceľového trapézového plechu, tepelnou izoláciou bude 150 mm minerálnej vlny. Stĺpy budú kapotované estetickým krycím plechom, stĺpy nesúce obvodový plášť s požiarnou odolnosťou EW30 min. budú mať požiarnu odolnosť R = 30 minút, kapotáž bude z SDK a krycieho plechu. Interiérová povrchová vrstva obvodového plášťa v priestore administratívnej časti budovy bude nahradená SDK obkladom.

oceľová hala - výrobná

Predmet diela obsahuje realizáciu opatrení pre zvýšenie požiarnej odolnosti konštrukcie haly a opláštenia.

LLENTAB oceľové haly
výrobná oceľová hala
hala LLENTAB - oceľová hala

Z viac ako 10 000 projektov LLENTAB v Európe si môžete pozrieť takmer 2 000 z nich zrealizovaných v rámci ČR a SR  – viac v našich referenciách.

27. marca 2024|
Go to Top