JET TO JEDNODUCHÉ: MY STAVIAME. VY VYRÁBATE.

Náš flexibilný koncept LLENTAB poskytuje ideálny priestor pre takmer akýkoľvek druh výroby. Konštrukcia je pripravená pre jednoduchú integráciu nakladacích plošín, žeriavových dráh, technologických rozvodov a ďalších potrebných prvkov. V neposlednom rade je LLENTAB taktiež perfektnou voľbou v prípade, keď sa pridávajú nové výrobné linky alebo sa mení dispozícia a postavenú halu je potrebné rozšíriť, prípadne vybaviť novými podlažiami či veľkými posuvnými dverami.

Typická priemyselná hala LLENTAB ponúka okrem výrobných kapacít tiež skladovacie a kancelárske priestory, čím vytvára miesto pre ucelený pracovný proces. Interiér aj exteriér sa dajú prispôsobiť bez toho, že by došlo k zmenšeniu efektu a výhod daného systému.

Spracovateľské a výrobné závody, budovy pre priemyselnú výrobu, mraziarne potravín, závody na spracovanie dreva a stavebných materiálov, vydavateľstvá, chemické spoločnosti, nábytkárske predajne aj energetické zariadenia: pravdepodobne každý deň natrafíte aspoň na jednu z viac ako 3 000 výrobných hál LLENTAB, ktoré boli doposiaľ postavené. Na našich webových stránkach www.llentab.sk sa nachádza databáza vybraných referenčných projektov. Môžete tu nájsť výrobné haly zo všetkých našich európskych trhov s rozlohou od 200 do viac ako 20 000 m². Určite nájdete tú správnu referenciu, ktorá bude zodpovedať vašim výrobným požiadavkám.

5 JEDNODUCHÝCH A DOBRÝCH DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ VÝROBNÚ HALU LLENTAB

1. OPTIMALIZÁCIA KONŠTRUKCIE

Máme skúsených projektantov, ktorí sú pripravení optimalizovať konštrukčné riešenie vašej haly.

2. JEDNODUCHÉ ÚPRAVY

Hala LLENTAB má už vo svojej DNA vstavané možnosti úprav. Oceľová konštrukcia LLENTAB s montážou pomocou skrutiek umožňuje podstatne jednoduchšie úpravy v porovnaní s inými konštrukciami.

3. OSVEDČENÉ A OVERENÉ ČASOM

Vami požadované riešenie pre vašu výrobnú halu bolo už veľmi pravdepodobne zrealizované v niektorom z našich dokončených projektov.

4. VIAC AKO 3 000 REFERENCIÍ VÝROBNÝCH HÁL

Vždy sme radi, keď vám môžeme sprostredkovať kontakt s jedným alebo viacerými investormi, ktorí s nami už podobný projekt zrealizovali. Doposiaľ sme postavili výrobné haly na ploche viac ako 3 000 000 m².

5. ŠPIČKOVÉ PRED-/POPREDAJNÉ SLUŽBY

Naši klienti môžu profitovať z vysokej úrovne našich služieb pred aj po dokončení výstavby. Naše haly sú jednoducho viac ako oceľové haly – rozvíjajú obchodné vzťahy, ktoré vedú k dlhodobej spolupráci.

STAVIAME HALY RÔZNEJ VEĽKOSTI A NA ROZLIČNÉ ÚČELY

SPOLUPRÁCA, KTORÁ SA PREMIEŇA NA DLHODOBÉ VZŤAHY