Pre spoločnosť Víno Levice s.r.o. so sídlom v Bratislave realizujeme prístavbu oceľovej haly LLENTAB o veľkosti 13,3 x 20,6 m, ktorá je súčasťou modernizácie výrobného areálu firmy v Leviciach. Hlavným cieľom projektu je zvýšenie konkurencieschopnosti prostredníctvom transferu inovatívnych technológií a modernizácie, rekonštrukcie pivníc, skladových priestorov a výstavby výrobnej haly. Aj vďaka tomu sa do prevádzky zapojí prevádzky najmodernejšie technologické zariadenie pre spracovanie hrozna a následne vína. Nová hala bude mať vstavané poschodie, bude dokonale tepelne izolovaná a zvýšená bude aj jej požiarna odolnosť.

Výrobná hala o šírke 32,3 m, dĺžke 53,7 m a výške 7 m so sedlovou strechou začala rásť v Trnave pre spoločnosť Glassport, s.r.o. z Trnavy, dodávateľa bezpečnostného skla a zasklievacích systémov pre všetky typy koľajových vozidiel, pre vozidlá osobnej a nákladnej cestnej dopravy, stavebné a poľnohospodárske stroje a špeciálnu manipulačnú techniku. Aj táto bola bude po dokončení tepelne izolovaná a zvýšená bude tiež jej požiarna odolnosť. Prístrešky s rozmermi odsadenia od 1 200 do 2 000 mm budú nad všetkými vrátami, svetlo bude do interiéru privádzať 2 ks komôrkového polykarbonátu o veľkosti 50,4 x 1,1 m (dĺžka a výška).

Treťou z hál, ktorú za jún chceme medzi rozpracovanými projektami predstaviť, je skladová hala pre spoločnosť Materasso Slovakia, s.r.o. z Oravského Veselého. Firma Materasso je tím odborníkov s bohatými a dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby ortopedických matracov a postelí. Neprekvapí preto, že obvodové stĺpy majú naprojektovanú požiarnu odolnosť R45, steny potom EW 45 DP1. Strecha nie je tepelne izolovaná, časť obvodových stien áno, tepelným izolantom je 150 mm vrstva minerálnej vlny. Opláštenie tvorí zvislo kladený oceľový trapézový plech. Aby sme nezabudli na rozmery – hala má veľkosť 25,2 x 55 m (šírka x dĺžka) a vnútornú svetlú výšku 5,9 m.

V júni sme začali stavať ďalšie nové výrobné a skladové haly